با این نکات هشت در هنر قایق بادی مسلط شوید.

یکی دیگر از تفریحاتی که اغلب نام آن را در کنار شاتل خواهید شنید، بنانا می باشد. هنگام استفاده در دریا به تعدا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

یکی دیگر از تفریحاتی که اغلب نام آن را در کنار شاتل خواهید شنید، بنانا می باشد. هنگام استفاده در دریا به تعداد 1 نفر کمتر از تعداد نفرات مجاز قایق بادی استفاده کنید. در صورتی قصد دارید به استان اصفهان سفر کنید، توصیه میکنیم وارد صفحه وبلاگ کایت شوید تا اطلاعات لازم را در مورد این استان به دست آورید و سفر بدون مشکلی را تجربه کنید. برخی از مدلهای قایق بادی دارای کف ثابت از جنس فایبرگلاس هستند که موجب شده تا مقاومت قایق بادی دوچندان شود، اینگونه قایقها میتوانند در سرعت بالا و در برخورد با موج ها مقاومت خوبی داشته باشند و محافظ بسیار خوبی در برابر صخرهها باشند، بسیار اتفاق افتاده است که قایق ها در کنار سواحل سنگی با صخره ها برخورد داشته و آسیب دیدهاند، اما این نوع قایقها که دارای کف فایبرگلاسی هستند در برخورد با صخره مانع ازآسیب رسیدن به بدنه بادی میشوند. ابعاد قایق : وقتی قایق را میخرید احتمالا دوست دارید خانوادگی سوار آن شوید و در آب بازی کنید و به همین دلیل سعی کنید بر اساس تعداد نفرات خانواده خود قایق را انتخاب کنید و در مشخصات کالا دقت کنید به تعداد ظرفیت در یک زمان برای چند نفر قابل استفاده است .

Intex Explorer K2 علاوه بر ساختار کم حاشیه، دارای صندلیهای بادی قابل تنظیم با تکیهگاه، اسکله جداشدنی برای مانور بیشتر، پاروهای آلومینیومی و پمپ باد نیز میباشد. همچنین دارای یک کف بادی است که به ثبات میافزاید. همانطور که می بینید، اگر در یک خانه کوچک زندگی می کنید، نمی خواهید مقدار زیادی پول خرج کنید، یا اگر قبل از رسیدن به آب باید مسافت های طولانی را طی کنید، آنها انتخاب ایده آلی هستند. بسته انفرادی کایاک ورزشی بادی می تواند به راحتی دو نفر را در خود جای دهد، البته تا زمانی که از حداکثر ظرفیت وزنی 160 کیلوگرمی تجاوز نکند. شکل ظاهری آنها بصورت نوک تیز و عقب پهن یا با فرم موشکی هستند این محصولات دارای ظرفیت های ۳، ۴ ، ۵ و ۶ نفره میباشند که تحمل وزنی ای تاحدود ۸۰۰ کیلوگرم دارند بدنه قایق بادی جیمینی دارای الیاف تار و پوی نخ ابریشم مصنوعی بهمراه pvc بسیار ضخیم است و قابلیت استفاده در آبهای شور را نیز دارند کف این مدل از تخته های چوبی تشکیل شده که این تخته ها کمک به تحمل وزن و نیز شتاب با موتور میکنند قایق جیمینی نیز از دریچه های مختلف جهت باد کردن بهره میگیرد چراکه با اینکار اولا به استواری آن کمک میکند و دوما در مواقع احتمالی سوراخ شدگی کمک به اعضای قایق میکند و در آب فرو نمیرود بهمین دلیل است که دارای استاندارد های اروپایی و امریکایی بوده و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده به این محصول تعلق گرفته است، دور تا دور قایق بادی جیمینی یک نوار ضربه گیر دیده میشود کار این نوار در این است که ضربه های ناشی از طرفین را که تاحد معقول باشد دفع نماید (بجز ضرباتی همچون صخره های نوک تیز با سرعت بالا)، دارای دو جای پاروی چرخشی و یک جفت پاروی حرفه ای مخصوص است که این پارو ها چند تکه ساخته میشوند، دلیل اینکار راحتی در حمل و نقل قایق است، پارو های چرخشی پارو زنی در مدل جیمینی را برای شما لذت بخش میکند در ضمن میتوانید در مواقعی که به این پارو ها نیازی ندارید آنها را در جا پارویی هایی که روی بدنه در دو سمت متصل است نگه دارید.

قایق موتوری نسبت به سایر قایقها وزن بیشتری دارد و جابهجایی آن تا حدی دشوار میباشد اما دارای مزایای بیشتری است. پمپ های باد برای پر و خالی کردن محصولات بادی، تشک بادی جامپینگ کودکان، وان بادی حمام، پمپ تصفیه آب استخر، جلیقه نجات بزرگسال و کودک برند یاماها و ایرانی، پمپ تصفیه آب شنی استخر، پمپ تصفیه آب فیلتری استخر، جکوزی بادی پیش ساخته، چادر بادی کودک، موتور برقی قایق بادی، موتور بنزینی قایق بادی حرفه ای با کف آلومینیومی و فایبر گلاس، انواع تشک بادی روی آب، مبل های بادی روی آب بزرگسال و کودکان، لوازم شنا و تفریحات آبی استخر، قرص کلر، جارو اتوماتیک استخر، سبد پلاستیکی قرص کلر، جارو دستی استخر آماده، شن پمپ تصفیه آب شنی، انواع فیلتر کاغذی پمپ تصفیه آب فیلتری، چادر بازی کودکان در مدل های برزنتی و طرح باغ وحش میله ای، با قیمت اصلی نمایندگی اینتکس به صورت عمده و جزئی خرید و فروش میشود. محفظه هوای آن به دو قسمت جدا شده است که با دریچه های بوستون برای باد کردن و تخلیه آسان آن چسبانده شده است.

برای ابعاد کلی، این مورد علاوه بر این، مونتاژ (از جمله باد کردن) فقط حدود 6 دقیقه طول می کشد، البته اگر از پمپ باد پایی موجود استفاده کنید. علاوه بر این، روکش پارچه ای 840 دنیر نایلون آکسفورد روی کایاک با پلی اورتان سخت پوشیده شده است. علاوه بر سازه گنبدی، سازه مستطیلی هم ممککن است مانند سالن نمایشگاه هوایی، ساخته شده توسط Festo AG & Co. اگر صاحب خودرو هستید، میتوانید مانند اکثر مالکان آن را انجام دهید و در صندوق عقب خود ذخیره کنید. آن را باد کنید، بغلتانید و در کیف حملش بگذارید. فقط یک تکه پارچه بردارید، آن را در جای خود بچسبانید و بگذارید خشک شود. مبل بادی دو تکه زیرپایی دار راه اندازی و استفاده بسیار آسان داشته و نیاز به مهارت خاصی ندارد. کابین آن با در نظر گرفتن حداکثر راحتی کاربر ساخته شده است و همچنین از نظر فضا به حداکثر می رسد.  Th᠎is da ta has been g᠎enerat ed with G SA Content Gen​er ator D emov᠎ersi​on!

آخرین مطالب