استخر پیش ساخته

نکته بعدی در تعیین قیمت این نوع استخرها، توجه به اندازه و ابعاد آن هاست و با توجه به این موضوع قیمت متنوعی دا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

نکته بعدی در تعیین قیمت این نوع استخرها، توجه به اندازه و ابعاد آن هاست و با توجه به این موضوع قیمت متنوعی دارند. اما تجهیزات مهمترین عامل در تعیین قیمت استخر فایبرگلاس هستند. سطح داخی استخر های فایبرگلاس بیسار صیقلی و یکدست می باشد و همین امر از رشد و تکثیر جلبک ها تا حدی جلوگیری می کند, خلل و فرج موجود در استخر های بتنی نیز عاملی برای تکثیر جلبک ها هستند اما برای جلوگیری از ایجاد آنها در هر نوع استخر لازم اسن از رنگ استخر فایبرگلاس ضد جلبک مناسب استفاده شود. اما خود این نوع استخر فایبرگلاس نیز در دو نوع روکار و توکار عرضه نمی شود که استخر توکار هزینه بیشتری نیاز دارد. به همین دلیل استخر های توکار نسبت به استخر های روکار با هزینه بیشتری همراه خواهند بود. این نوع از استخرها به علت برخورداری از طرح و مدل متنوع، قابلیت نصب و پیاده سازی در بسیاری از محیط ها و سازه ها را دارند. فایبرگلاس یک ماده با مقاومت بسیار زیاد است و از انواع ورق فایبرگلاس نیز به علت مقاومت بالا برای پوشش سقف سوله ها و.. This data has be​en gen erated  by G SA Content G​en​erat​or DEMO.

از جاذبههای پارک ارم میتوان به یک دریاچه هشت هکتاری با قابلیت قایقرانی و ماهیگیری، سه شهربازی با مجموع هشت هکتار وسعت با بیش از ۸۰ دستگاه بازی، بزرگترین باغ وحش پایتخت با بیش از ۱۰۰ گونه جانوری بومی و غیربومی، شهربازی سرپوشیده چهار فصل قلعه شادی، سیرک آفتاب، برگزاری تئاترهای سرگرمکننده و کمدی در سالن آمفیتئاتر مجموعه، بازیهای کامیپوتری، ۲۰ هکتار فضای سبز و جنگلی، مجموعه تالارهای پذیرایی کشتی (با ظرفیت ۳۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۲,۵۰۰ نفر و امکاناتی مانند اتاق عقد، مه سرد، گشت عروس و داماد روی دریاچه ارم، پذیرایی از مهمانها در کنار دریاچه و پارکینگ اختصاصی)، سرسره آبی روباز با پوشش مناسب، استخر روباز و حمام آفتاب بانوان اشاره کرد. استخرهای ایرتکس با سازه مستحکم آلومینیوم ضد زنگ ساخته شده و برای پوشش از پی وی سی الیاف دار بسیار مستحکم استفاده شده است ملزوماتی چون نردبان ، روکش استخر ، زیر انداز استخر نیز در کنار این محصول تولید میشود .. و شما به راحتی میتوانید استخر خود را در بهترین نقطه ویلا و یاغ خود قرار دهید و در صورت نیاز میتوانید استخر را جمع آوری و مکان استخر را تغییر بدهید. به طور کلی استخر پیش ساخته پی وی سی مناسب افرادی است که به دنبال هزینه های کمتر اعم از ساخت و نگهداری برای استخر خود می باشند.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس از چندین لایه تشکیل شده و یک استخر مقاوم و شیک می باشد. لایه آخر در استخر های فایبرگلاس یک ژل گوت بسیار مستحکم است که استخر را در برابر عوامل گوناگون مکانیکی محافظت می کند.به دلیل مقاومت زیاد استخر های فایبرگلاس شما از تعمیرات و هزینه های بسیار بالای استخر های بتنی کاملا بی نیاز می شوید. ویژگی هایی نظیر مقاومت و استحکام بالا ارزش هزینه برای اجرا و نصب یک استخر پیش ساخته را دارد. فعال می باشد. همچنین به دلیل مزایای بی شمار ذکر شده استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، اقدام به تولید، نصب و راه اندازی استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، کردیم. استخرهای پیش ساخته با توجه به سفارش مشتری در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود و به کمک نصابان با تجربه و حرفه ای در محل مورد نظر اجرا می گردد. استخر های پیش ساخته در دو نوع متفاوت ساخته می شوند.انواع برزنتی و فایبرگلاس استخر های پیش ساخته موجود می باشد که هر یک از نظر تجهیزات, نحوه ساخت و طراحی و.. استخر های فایبرگلاس در میان استخر های پیش ساخته محبوبیت بالایی دارند و برای طراحی استخر در ویلا ها و جکوزی و به طور کلی مصارف خانگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. Th is data was c reated by G SA Con​tent Gener ator Demoversi on!

استخر های فایبرگلاس بیشتر برای مصارف خانگی و استخر های شنای ویلا ها مناسب است زیرا در برابر تغیرات دمایی زیاد مقاوم نیست . این موضوع باعث شده تا تمایل به استفاده از این استخرها بسیار بیشتر شده، زیرا در نصب و همچنین استفاده از استخر پیش ساخته تاثیر مثبتی دارند. معایب استخر پیش ساخته بستگی به نوع و مدل آن دارد. دو راهپله عریض از شمال و جنوب مخزن به سمت کف آن ایجاد میکردند، در لبهٔ پلهها نردههایی چوبی نصب میکردند و در پایین پلهها نیز یک فضای مسطح به اندازه عرض کل استخر میساختند به گونهای که افراد بتوانند از پلهها پایین آمده و در عرض استخر بدون اینکه به فضای اصلی استخر وارد شوند حرکت کنند. نکته: حمل و جا به جایی استخر های پیش ساخته فایبرگلاس به خصوص در اندازه های بزرگ یک چالش جدی است که برخی کمپانی ها حمل استخر را نیز بر عهده دارند . استخر پیش ساخته پرتابل اینتکس با قابلیت متحرک بودن از جنس برزنت ضخیم و الیاف ابریشم به صورت تار و پود با روکش چند لایه pvc ساخته شده اند و جنس پایه های آن از آهن گالوانیزه روکش شده ضد زنگ ساخته شده و دوام بالایی دارد ، از استخر پیش ساخته اینتکس کم هزینه و به صرفه در مناطق شرجی و شرایط آب و هوایی مختلف میتوان استفاده کرد و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند در ضمن به غیر از فصل تابستان استخر برای استفاده در فصل سرما میتوانید از آب گرم استفاده کنید چرا که بدنه این مدل ها محکم هستند و آب گرم هیچ نوع صدمه ای به آن نمیزند .