4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

برای اطمینان از عملکرد حداکثر و جلوگیری از نقص های مبدل، موتور خود را در حالت خوب تنظیم کنید، اما اگر جایگزین

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

برای اطمینان از عملکرد حداکثر و جلوگیری از نقص های مبدل، موتور خود را در حالت خوب تنظیم کنید، اما اگر جایگزینی لازم است، مبدل کاتالیزوری عملکرد ما جریان اگزوز مطلوب را فراهم می کند و انتشار خودرو خود را قانونی می کند.

وی ادامه داد: دلیل اصلی را مرکز تحقیقات باید روشن کند و اگر این مرکز نظر فنی خود را اعلام کند، با مجموعههای حقیقی و حقوقی که باعث توسعه مگسهای سفید شدهاند برخورد قانونی خواهیم کرد.

حواست باید به همه چی باشه، حتی به سرعت باد. از این عکسها، در گوشی «شوتیها» زیاد است؛ مثل آیینه دق، عکس رفقایی را که گوشت و استخوانشان خوراک گردنههای «تنگ اِرم» و «خاییز» و «طَلحه» و «خورموج» و «برازجان» شد؛ در آن طی طریقهای ۱۷۰ کیلومتر در ساعت و ۲۰۰ کیلومتر در ساعت، در گالری گوشیهایشان بایگانی کردهاند تا یادشان بماند در همسایگی فوران بزرگترین میدان نفت و گاز جهان، جانشان را چه به مفت نرخگذاری میکنند.

اغلب آگهیهای تسلیت، به عکسی از یک صحنه تصادف الصاق شده. «شوتی»، مخلوق مشروع خشکسالی بوشهر است، وقتی باران از ۱۵ سال قبل به این سمت، هر سال کمتر و کمتر بارید و زمین زیر پای نخلستانها، صِلِه بست و مرتع بیبار، گر شد و رمه گرسنه، حلال نشده تلف شد و عمق چاه، از ۲۰ متر و ۳۰ متر رسید به ۱۲۰ متر و ۱۵۰ متر و کَرتها آب رفت و کرانه، کول داد زیر سنگینی بار حضور غیر بومیهای مازنی و لر و فارس و بلوچ و کُرد که آمده بودند برای استخراج پترول و سبک کردن ذخایر گازی میدان جنوب، مردهای دشتستان و تنگستان و بوشهر، رفتند پشت فرمان ماشینشان نشستند و چند بار در جا، گاز دادند که مطمئن شوند چرخهای این لکنته میتواند زیر خم یک هزار و ۵۰۰ کیلو بار، تا آخرین خطوط منقش بر صفحه نمایش سرعت، روی تن جاده بدود.

چند نفر توی ماشین پشت سرتن؟ راننده ماشینی که میزنه توی فرعی ممکنه چکاره باشه؟ حتی حواست باید به جنس داخل ماشینت باشه. وقت بارگیری، بنزینت باید تکمیل باشه، ماشینت باید همیشه سر پا باشه.

مبدل کاتالیست (کاتالیزور) خودرومبدل کاتالیستی وسیله ای است که سر راه خروجی اگزوز خودرو قرار می گیرد و طی یک سری واکنش های شیمیایی با تبدیل گازهای سمی حاصل از احتراق خودرو به گازهای بی ضرر، از آلودگی هوا جلوگیری می کند.

شهردار تهران نامهای را برای رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نوشته که این موضوع در کارگروه کاهش آلودگی هوا بررسی شود. اما دلیل این اتفاق می تواند به خاطر کثیف بودن بیش از حد فیلتر هوا و غنی بودن مخلوط سوخت و هوا اتفاق بیفتد و یا این که زمان سیستم ساسات طولانی باشد.

پمپ سوخت - پمپ، سوخت را از مخزن اصلی ذخیره سازی به مخزن روزانه منتقل می کند. همواره قبل از روشن کردن موتور و استفاده از دستگاه، بازدید و چک روزانه را انجام دهید.

اگر این فشار بالاتر از حد نرمال باشد، مبدل کاتالیست خراب شده است. مبدلهای کاتالیستی، معمولا از سه بخش مهم تشکیل شدهاند که شامل هسته، لایه اکسیدی و ماده کاتالیست است.

ماده 19 ـ كليه كارخانجات سازنده و مونتاژ خودرو و موتورسيكلت مكلفند توليدات خود را پيش از عرضه به بازار و فروش به اشخاص، با نظارت و برابر دستورالعمل اعلامي راهنمايي و رانندگي شمارهگذاري نمايند. کی از کجا داره میاد؟

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن