4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

CO2 موردی است که همه ما با آن آشنا هستیم اما موارد دیگری نیز وجود دارد که میتوانند آسیب بسیاری بر اطرافیان خو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

CO2 موردی است که همه ما با آن آشنا هستیم اما موارد دیگری نیز وجود دارد که میتوانند آسیب بسیاری بر اطرافیان خود وارد کنند. این اسپری با ابعاد 19 6 6 سانتی متر حجمی معادل 400 میلی لیتر دارد و فضای زیادی برای نگهداری آن نیاز ندارید.

سلاح محافظ: تیربار ۷/۶۲ میلی متری هممحور. بنابراین باید بگوییم که صدای یک دستگاه ماینینگ حدودا برابر با صدای غرش یک کامیون در فاصله ی 1 متری است!

در نمای جانبی نیز شاهد طرحی ساده اما حجیم و عضلانی است که رگههایی از بامو سری 5 با کد اتاق E60 در آن مشاهده میشود. با فرض این که بنزین به خوبی و به میزان مناسب از باک به پیشرانه رسیده باشد اما سیستم جرقهزنی به خوبی کار خود را انجام ندهد، باز هم شاهد کاهش توان پیشرانه و ریپ زدن آن خواهیم بود.

۵۰۸ در قياس با رقبا رقباي قيمتي اين سدان در بازار ايران کيا اپتيما و رنو تليمسان هستند، دو خودروي محبوبي که توانسته اند رضايت مشتريان ايراني را به طور کامل جلب کنند.

این دو فن برای تخلیه گرمای تولیدشده توسط تراشه ماینر به کار میروند. پژو ۵۰۸ گرچه خيلي عقب تر از اين دو خودرو نيست اما بايد ديد که مي تواند با آنها رقابت کند.

بهترین روش برای کاهش صدای دستگاه های ماینر استفاده از یک ماینر باکس است. برای دفع موثر گرما، فنهای ماینر باید سرعت مشخصی را داشته باشند. صدای ماینر به چه دلیل است؟ آپشن هاي ايمني و رفاهي از جمله ساير آپشن هاي 508 ايکاپ مي توان به 6 کسيه هوا، طيف کامل خانواده سيستم هاي کنترل پايداري، ورود و استارت بدون کليد، صندلي هاي برقي، تنظيمات حافظه دار صندلي، ماساژور صندلي راننده، تنظيم گودي کمر برقي، گرمکن صندلي هاي جلو، صندلي هاي چرم کلاسيک مدل GT طرح ناپا ترامونتان با دوخت قرمز، کروز کنترل، محدود کننده سرعت، سيستم نمايشگر هدآپ رنگي (HUD) با تنظيم نور و ارتفاع ديد که بسيار دور از دسترس راننده قرار گرفته است، سنسور کاهش باد لاستيک، سنسور پارک عقب و جلو، سنسور نور خودکار (اتولايت)، نوربالاي هوشمند (اسمارت بيم) اشاره کرد.

بسیاری از ها و های ما با مبدل های یکپارچه به عنوان کیت های کامل با تمام واشر، سخت افزار و سپر (در صورت لزوم) موجود می باشند، بنابراین یک شماره بخش به شما می دهد همه چیزهایی را که برای تکمیل کار نیاز دارید.

با افزایش مساحت دیسک ترمز، نیروی ترمزگیری قویتر شده است و پیوسته بودن ترمزگیری بیشتر احساس میشود. تنوع خودروهاي سواري موجود در سطح تهران بسيار زياد است. تنها دليلي که مي تواند آينده موفقي را براي ۵۰۸ رقم بزند عرضه آن توسط شرکت ايکاپ -که پشتوانه ايران خودرو را دارد- است.

نقطه قوت پژو ۵۰۸ را مي توان پايداري اين خودرو در هر نوع پيچي تلقي کرد. ضمن اينکه ايکاپ شرايط فروش جذابي را براي اين خودرو در نظر گرفته که طبيعتا سهم بازار پرچمدار سدان هاي پژو را در ايران بيشتر خواهد کرد.

وقتی که کارمندان دفترِ صدور گواهی ازدواج از دادن گواهی به او سر باز زدند او قسم یاد کرد که دوباره برای ازدواج رسمی با اتومبیل خود اقدام خواهد کرد.

آخرین مطالب