4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

سلام و درود من یه سوال داشتم اگه رو موتور ۱۲۵ اگزوز ۲۰۰ انداخت ضرری برای انجین داره یا نه اخخ از وقتی ک انداخ

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سلام و درود من یه سوال داشتم اگه رو موتور ۱۲۵ اگزوز ۲۰۰ انداخت ضرری برای انجین داره یا نه اخخ از وقتی ک انداختم یه خورده سیلندر موتور ب صدا اومده میخاستم بدونم از اگزوزه ایا! اون آشنا برای من لنج جور میکنه که از دوبی بار بزنه و بیاد اسکله دلوار برای تخلیه.

«فرض کن من یک برنج فروشم توی تهران. «شوتی»، مخلوق مشروع خشکسالی بوشهر است، وقتی باران از ۱۵ سال قبل به این سمت، هر سال کمتر و کمتر بارید و زمین زیر پای نخلستانها، صِلِه بست و مرتع بیبار، گر شد و رمه گرسنه، حلال نشده تلف شد و عمق چاه، از ۲۰ متر و ۳۰ متر رسید به ۱۲۰ متر و ۱۵۰ متر و کَرتها آب رفت و کرانه، کول داد زیر سنگینی بار حضور غیر بومیهای مازنی و لر و فارس و بلوچ و کُرد که آمده بودند برای استخراج پترول و سبک کردن ذخایر گازی میدان جنوب، مردهای دشتستان و تنگستان و بوشهر، رفتند پشت فرمان ماشینشان نشستند و چند بار در جا، گاز دادند که مطمئن شوند چرخهای این لکنته میتواند زیر خم یک هزار و ۵۰۰ کیلو بار، تا آخرین خطوط منقش بر صفحه نمایش سرعت، روی تن جاده بدود.

با اولین ب ام و M3 Sport Evolution ، رقیب مستقیم 190 E ، آشکار شد که مدل 2.5-16V برای دستیابی به عملکرد بهتر از رقیب خود ، نیاز به افزایش قدرت دارد. اين رده از موتورسيکلتهاي با ساختههاي شرقي خصوصاً محصولات باجاج در کشورمان معرفي شد و امروزه به يکي از محبوبترين ردههاي موتوري در ايران تبديل شده است.

به گزارش تجارت امروز، روزنامه اعتماد نوشت: «حمید چند عکس در گوشی تلفنش دارد؛ چند عکس از چند آگهی ترحیم. از این عکسها، در گوشی «شوتیها» زیاد است؛ مثل آیینه دق، عکس رفقایی را که گوشت و استخوانشان خوراک گردنههای «تنگ اِرم» و «خاییز» و «طَلحه» و «خورموج» و «برازجان» شد؛ در آن طی طریقهای ۱۷۰ کیلومتر در ساعت و ۲۰۰ کیلومتر در ساعت، در گالری گوشیهایشان بایگانی کردهاند تا یادشان بماند در همسایگی فوران بزرگترین میدان نفت و گاز جهان، جانشان را چه به مفت نرخگذاری میکنند.

بهتر است زنجیره محرک 415 تا حد امکان افقی باشد و بیش از 15 درجه نباشد شیب موتور پس از مشخص شدن محل مورد نظر موتور ، موتور را بر روی قاب سوار کنید.

در اين نواحی صدا از حد مجاز ايمنيdb 70 کمتر است. در بازار ایران موتورهای کلاس Street از جایگاه خوبی برخوردارند. به همین دلیل سیستم کاتالیست انتخابی (Selective Catalytic Reduction-SCR) در موتورهای دیزل برای کاهش میزان اکسیدهای نیتروژن (NOx) ناشی از احتراق استفاده میگردد.

دوچرخه بند خودرو در انواع مختلفی وجود دارند تا برای اکثر ماشین ها قابل استفاده باشند. مصرف سوخت نیز به نسبت بالا بوده که با توجه به قدرت تولیدی، کاملا قابل انتظار است. اما با توجه به ماهیت اسپرت و قیمت پایین، کابین علیرغم زیبایی و بهره گیری از تکنولوژی های مدرن، کیفیت پایین تری نسبت به رقبا دارد.

موتور خودروها یا گازسوز و یا بنزین سوز هستند، که هردو از فرآورده های نفتی می باشند. رکنا: نیمه های شب گذشته بود که پیکانی قدیمی، تخت گاز روستا را ترک می کرد. شما می توانید بررسی محصول ، نقاط قوت و ضعف را در دیدگاه خود به اشتراک بگذارید.

داخل رزوناتور به گونه ای طراحی شده تا صدای هوای و دود عبوری از خود را بگیرد. حتی حواست باید به جنس داخل ماشینت باشه. راننده ماشینی که میزنه توی فرعی ممکنه چکاره باشه؟

چند نفر توی ماشین پشت سرتن؟ از دوبی برنج پاکستانی خریدم و دلوار آشنا دارم. گزارش پنجشنبه گذشته روزنامه گاردین، حکایت از بحرانی بزرگ برای مردم انگلستان و زنهاری تامل برانگیز برای ایرانیان دارد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن