هدرز پراید یورو 4 - اگزوز خودرو مشهد

2-نصب توربو و سوپر شارژر و کیت ناس بروی انواع خودرو طراحی و ساخت هدرز کیت اگزوز و انواع مافلر اسپورت برای تما

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 26 شهریور 1400

2-نصب توربو و سوپر شارژر و کیت ناس بروی انواع خودرو طراحی و ساخت هدرز کیت اگزوز و انواع مافلر اسپورت برای تمامی خودرو ها حتی خودروهایی که هدرز برایشان در بازار وجود ندارد. اما اگر این ارقام هم شما را راضی نمیکنند میتوانید پیشرانه ۷ لیتری هلفانت را برای TRX سفارش دهید که با یک اکسل سوم نیز همراه شده و ماموت ۶ چرخ را ایجاد میکند. یک خبر بد را نیز هم برای شما به همراه دارم که منصوری به هیچ وجه اتومبیل کامل آستون مارتین با چنین مشخصه هایی را به فروش نمی رساند و به درخواست مشتری هر کدام از مشخصه های بالا را بر روی اتومبیل های معمولی نصب می کند . می خواهم گویا باشم که ترمز این اتومبیل از نوع سیستم سفارشی ساخت برمبو با دیسک های 406 میلیمتری و گیره های شش و هشت پیستونه وظیفه نگاه داشتن رینگ های 20 اینچی فورج منصوری دیزاین را دارند .

هدرز M15 محصول جدید ساخت انجین آرتز دوستان عزیز شاید خیلی ها بدونید که ما سالها پیش هدرز تیبا میساختیم اما خط تولیدش رو جمع کردیم و ساختش رو متوقف کردیم . این محصول هدرز چهار به یک این شرکت هستش. این بار اومدیم یک محصول از یکی از شرکت های افتر مارکت داخلی (انجین آرتز) جعبه گشایی کنیم. رم TRX 2021 یکی از قویترین پیکاپ های استوک است که بدون قوای محرکه الکتریکی شده گرد و خاک زیادی را به پا کرده است. هنسی پس از تست به قدرت ۵۸۳ اسب بخاری و گشتاور ۷۷۳ نیوتون متری در چرخ های عقب رسیده است. 2) برای اینکه از توانایی تعویض دنده ی اتومبیل خود بهتر استفاده کنید تعویض گیربکس با اجناس مرغوبتر و تعداد دنده های بیشتر در به کارگیری قدرت و گشتاور موتور در شرایط مختلف کمک بیشتری میکند. فضای جا پایی به وضوح از دو رقیب دیگر بیشتر است. در برخی از خودروها که منیفولد گاز در بالای منیفولد دود نصب شده وظیفه دیگری که گرم کردن منیفولد گاهی برای بی صدا کردن دودها از دو صدا خفه کن استفاده می شود. سنسور اکسیژن دو نوع اصلی دارد Narrowband و Wideband. رنگ بسیار زیبای زرد بدنه , رینگ های طوسی متالیک , گیربکس بسیار قدرتمند و دسته دنده زیبا , کف فرش ها , صندلی های چرم و بسیاری موارد دیگر چنان جذبه ای در دل بیننده ایجاد می کند که حتی لحظه ای چشم از این اتومبیل بر نمی دارد .

و تودوزى چرم لاستیک 100٪ بیمـه که تا برج 6 بـه خریدار واقعى تخفیف مـیدم قيمت ٢٦,٥٠٠,٠٠٠ ☎… این خودرو سفارشی آپکو از سامانه هدرز تقویتی، نرم افزار اجرایی جدید، واتر متانول، کیت مکش، تریم داخلی چرم و نشانگر تخصصی سامانه توربوشارژر بهره میبرد. شرکت آپکو در حال حاضر یک کیت فنی و تقویتی برای دنا پلاس توربوشارژ در نظر گرفته است که نسخه کامل این کیت تیونینگ باعث افزایش قدرت استاندارد این خودرو به ۲۰۰ اسب بخار میشود و میزان گشتاور را نیز به بیش از ۲۷۰ نیوتنمتر افزایش میدهد. حداكثر گشتاور. حداکثر گشتاور: … به لطف سوپرشارژر ارتقا یافته، پولیهای جدید، هدرز از جنس فولاد ضدزنگ، اگزوز بهتر و کالیبراسیون جدید، پیشرانه هلکت هماکنون حداکثر قدرت ۱۰۱۲ اسبی و گشتاور ۱۳۱۴ نیوتون متری تولید میکند. این خودرو به پیشرانه ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری سوپرشارژردار هلکت مجهز بوده و قدرت ۷۰۲ اسب بخاری و گشتاور ۸۸۱ نیوتون متری دارد. تراکم دود در منیفولد اجازه خروج دود از سیلندر را نمیدهد و یا دست کم سرعت خروج دود را کاهش میدهد.در بعضی موارد نیز باعث ایجاد فشار بازگشتی مضاعف میشود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. این نیروی عظیم که به تمامی چرخ ها فرستاده میشود همانند هر مجموعه دیگری دارای تلفاتی در مسیر انتقال بوده و این امر میتواند قدرت واقعی در چرخ ها را تغییر دهد.

موضوع جالب اینکه هنسی قدرت TRX را فقط در چرخ های عقب اندازهگیری کرده است. بیشتر از اینکه سیستم اگزوزش محدود باشه اون قسمت ها محدود شده هستن. و اینکه این تغییرات ارزش داره یا باید به فکر ستاپMI16 باشیم؟ واسه تیپ 2 هدرز وجود داره؟ در نمای جانبی نیز کیت بدنه دستسازی که دور گلگیرها را احاطه کرده تا رکاب امتداد یافته که به دلیل کم کردم فاصله خودرو تا زمین، اسپرتتر را به وجود اورده آست. بنابراین از یک کیت پیستون با ترکیب آلیاژ سیلیکون و آلمینیوم فورج استفاده شد.ویژگی این پیستون این است که فاق پیستون کوتاه تر شد. براي اينكه سيستم ترمز اتومبيل شما بهتر عمل كند ابتدا بايد سيستم تقويت يا بوستر آن را قدرتمندتر كرد كه معمولا استفاده از انواع بزرگتر توصيه ميشود. اما افزايش قدرت بوستر ممكن است بر روي سيلندها و ديسكهاي معمولي فشار زيادي وارد كند و باعث نابودي سيلندر يا خوردگي آني ديسك و لنت ترمز شود! البته استفاده از ديسكهاي خنك شونده ( كانال دار ٬ سوراخدار و شيار دار ) براي جلوگيري از گرم شدن سيستم ترمز و كاهش كارايي آن توصيه ميشود . ضمنا این ریمپ استیج ۳ فقط بروی خودروهای که از سوخت با کیفیت استفاده و ۱۰۰% تقویت مکانیکی موتور را انجام داده اند قابل اجرا است .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن