حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

در سال 1975 قوانینی مصوب گردید که اکثریت کمپانی های خودرو سازی ، مجبور به استفاده از سیستم مبدل کاتالیتیکی در

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در سال 1975 قوانینی مصوب گردید که اکثریت کمپانی های خودرو سازی ، مجبور به استفاده از سیستم مبدل کاتالیتیکی در خودروها شدند .نصب مبدل کاتالیتیکی از همین سال در سراسر آمریکا اجباری گردید و در اروپا نیز از سال1993 مورد بهره برداری قرار گرفت .

با این حال، اگر بیش از ۵ سال از عمر خودروی شما میگذرد و مطمئن نیستید که خودرو چه مشکلی دارد بهتر است که روشن شدن چراغ را خطایی در ماشین تلقی کنید.

چه عواملی در خرابی کاتالیزور دخیل هستند؟ قطعات خودرو ، اجزای هلیکوپتر ، دستگاه های چمن زنی و.مبدل کاتالیزور چیست و در سیستم اگزوز چه کاری انجام می دهد؟ كنترل فرايند تكوين محصول در موارد ذيل مي بايست انجام شود.

اصطلاح مبدلهای سهراهه به این منظور بهکار میرود که این مبدلها قادر به انجام اکسیداسیون UHCs و CO و احیای NOx بهطور همزمان میباشند. گاز اگزوز شامل آلودگی های مهمی ازجمله کربن مونوکسید (CO)، هیدروکربن های نسوخته(HCs) و اکسیدهای نیتروژن (NOx)هست، که به عنوان یکی از جدی ترین منابع آلودگی هوا به شمار می رود.

5 علت میتواند منجر به ایجاد بکفایر در موتور خودرو شود که همه آنها ناشی از وجود مقداری هیدروکربن نسوخته در سیلندرها و خروج آنها به سمت دهانه اگزوز است. گاز های خروجی اگزوز شامل مقادیر بالایی از CO و هیدرو کربن ها میباشد که ازیاد آن در هوا سبب ایجاد آلودگی و خطرات بسیار برای سلامتی افراد میشود.

در این مقاله قصد داریم ، چگونگی ایجاد ضایعات در بدنه خودرو و همچنین راه های مقابله با آن را به طور کامل شرح دهیم پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

به عبارت دیگر، این ماده سرعت واکنش های شیمیایی را افزایش داده و در پایان خود بدون تغییر باقی میماند. 【احصل على السعر】 tefal در فروشگاه اینترنتی سالیزانمبدل کاتالیست (کاتالیزور) خودرومبدل کاتالیستی وسیله ای است که سر راه خروجی اگزوز خودرو قرار می گیرد و طی یک سری واکنش های شیمیایی با تبدیل گازهای سمی حاصل از احتراق خودرو به گازهای بی ضرر، از آلودگی هوا جلوگیری می کند.

واکنش های شیمیایی که در کاتالیست صورت می گیرد بسته به نوع خودرو و سوخت آن دارد. تيم در زماني كه مشغول به طراحي يك قطعه زير سيستم يا سيستم بوده و يا در طول تكوين محصول مي باشد اين رويكرد سيستماتيك به موازات فعاليت هاي معمول يك مهندس در حين فرآيند برنامه ريزي ساخت يا طراحي بخشي از تحليل ها و افكاروي را به صورت قاعده مند مكتوب مي سازد.

4- پيشگيري از عيوب. اما چون اين محصول در واقع يك كالاي بهبود دهنده شرايط زيست محيطي مي باشد قطعاً جهت توسعه صادراتي نيز از حمايتهاي دولت برخوردار خواهد بود و به نظر نمي رسد كه محدوديتهاي صادراتي داشته باشد.

اين جزوه به تشريح اقدامات اصلاحي و پيشگيرانه در كارگاه هاي پيمانكاران مي پردازد از دو نهادينه شدن اين روش گامي بسيار مهم در راه نهادينه شدن توسعه و تكوين محصولي با كيفيت و در راه دستيابي به عملكرد رقابتي در سطح جهاني مي باشد.