حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

سیستم صوتی این خودرو با ۸ بلندگو ۳۶۰ واتی و آمپلی و چنجر ۶ تایی شما را از خرید سیستم صوتی جداگانه بی نیاز می

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سیستم صوتی این خودرو با ۸ بلندگو ۳۶۰ واتی و آمپلی و چنجر ۶ تایی شما را از خرید سیستم صوتی جداگانه بی نیاز می کند.

امروزه و با توجه به عدم وجود مرجعی صحیح برای معرفی محصولات اصیل و محصولاتی که مطابق با نیاز کشور و با تکنولوژی ساخت پیشرفته تولید شدهاند برخی سودجویان اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت پایین و بعضا محصولات را در کارگاههای زیر زمینی تولید نموده و در بسته بندی محصولات مرغوب قرار میدهند بدون توجه به این نکته که برخی از لوازم خودرو از جمله واشر سرسیلندر از دسته محصولات حیاتی و بسیار حساس بوده و ممکن است صدمات مالی و جانی فراوانی به دارندگان خودرو وارد نماید، ما بر آن شدیم تا محصولاتی اصیل که آزمایش خود را نیز به خوبی در ایران جواب داده و مطابق با نیاز کشور ما تولید شده است را وارد سبد محصولات خود نموده تا مصرف کنندگان عزیز بتوانند با خاطری آسوده اقدام به مصرف این محصولات نمایند.

اگر رنگ مایع واضح، بدون رنگ و بو باشد، این بدان معنی است که آب خالص است، در غیر این صورت باید بررسی شود. یکدستگاه هوندا رپسول مدا 2007 با شتاب و گاز خور وحشیـانـه بدون خط و خش درون حد کارکرد 9000تا ع…

از نظر درون دسترس بودن قطعات چون ترانزیستور ( شارژر )، باتری، بوبین، کنتاکت راهنما، و .. بـه راحتی درون دسترس بوده و بسیـار سریع مـیتوان اقدام بـه تعویض آنـها نمود.

درون یک مقایسه کوچک زمانی کـه شما با سرعت 100 کیلومتر درون ساعت رانندگی مـینماید با اقدام بـه گرفتن ترمز درون یک موتور با ترمز های کاسه ای بعد از طی نمودن 360 متر متوقف مـیشود درون صورتی کـه ترمز نمودن با موتوری کـه دارای ترمز دیسکی مـیباشد شما بعد از طی نمودن126 متر متوقف مـیگردد.

موتور های لامبادا همیشه جز موتور های کم استهلاک و خوبی بوده اند. که میتواند به دلیل خرابی اویل پمپ یا گرفتگی مجاری عبور روغن یا دیر عوض کردن روغن موتور و فیلتر روغن و یا استفاده از روغن با کیفیت پایین است.

بر روی درب بزرگ جنسیس هم خطی عبور کرده است که جلوه عضلانی به نمای جانبی خودرو داده است. در داخل جنسیس کوپه آپشن هایی دیده می شوند که برای سال ساخت این خودرو مناسب به شمار می آید. در صورتی که جنسیس کوپه به نسبت کوپه بودنش فضای داخلی واقعا خوبی دارد و از رقیبی مثل سراتو کوپه یا تویوتا GT86 بسیار بهتر است.

شاید بهتر باشد برای نظر دادن درباره طراحی جنسیس کوپه به یک دهه قبل برگردیم. طراحی جنسیس کوپه هنوز که هنوزه جذاب است! در کل در بخش طراحی با اینکه جنسیس خودرویی است که هرروز در خیابان میبینیم اما واقعا از نمی توان ایرادی از آن گرفت و اصلا خسته کننده و تکراری نشده است.

گازهای خروجی اگزوز خودروها آلایندههای متعددی دارد اما در میان آنها، اکسیدهای نیتروژن که به طور عمومی با NOX نمایش داده میشوند یکی از خطرناکترین آلایندهها است. خودرویی که تلفیقی از اسپرت بودن، شیک بودن و عضلانی بودن را در خودش جای داده است.

اگزاست فنها در دریچه های خروجی نصب و وظیف تخلیه هوای آلوده را بر عهده میگیرند. در نمای عقبی هم طراحی زیبایی می بینیم که با چراغ هایی شبیه به محصولات اینفینیتی مزین شده است. پدل شیفتر، روکش صندلی چرمی، تنظیم برقی صندلی ها با حافظه، تهویه اتوماتیک و ۶ کیسه هوا هم از آپشن های این خودرو محسوب می شوند.

آخرین مطالب