حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

CNG سوخت بسيار خوبي است که ارزش حرارتي بسيار بالايي دارد اکتان يا بهسوزي اين سوخت از بنزين بسيار بالاتر است و

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

CNG سوخت بسيار خوبي است که ارزش حرارتي بسيار بالايي دارد اکتان يا بهسوزي اين سوخت از بنزين بسيار بالاتر است و قدرت بسيار بيشتري توليد مي کند، اما چرا مصرف آن در خودرو ها باعث افت قدرت و شتاب مي شود؟

خودرو هاي گازسوز شتاب و کشش مناسبي ندارند، در سر بالايي ها کم آورده و نمي توانند بارهاي سنگين را حمل کنند.

خودرو روی گاز در دور آرام خوب کار می کند ولی دور را که بالا می بریم خاموش می کند.در این شرایط عقربه گیج فشار افت فشار نشان می دهد. زماني كه خودرو با CNG عمل مي كند در حدود ۱۰ درصد جريان هواي مكشي موتور توسط گاز جايگزين مي شود.

بيش از ۱۰ درصد افت قدرت در اثر مصرف گاز در موتورهای بهينه شده سوخت مايع پديد ميآيد. خودرو روی گاز کار نمی کند. در خودروهایی که مخزن ندارند با در آوردن فیوز CNG خودرو روی بنرین روشن می شود و با بودن فیوز خاموش می گردد.

طرفداران تزئینی و لوازم جانبی در مورد اصلاح کننده های مورد محبوب هستند. در عین حال ، آنها تصفیه مایع ضایعات و تصفیه هوای داخل را پوشش می دهند و رقابتی ترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه می دهند.در حال حاضر ، این شرکت گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 ، صدور گواهینامه بین المللی کیفیت ISO9001 ، اعتبار اعتباری AAA و سایر گواهینامه ها را تصویب کرده است و سالانه 500000 لیتر خط پوشش تولید کاتالیست ، سیستم مدیریت کیفیت کامل و کنترل فرآیند دارد.قابلیت های مختلف تست عملکرد ، از جمله SRD ، SRF ، ICP ، BET و غیره!

در عمل توان خودرو های دوگانه سوز تبديل شده، در حالت تخت گاز ۱۵ تا ۲۰ درصد كمتر از نوع بنزيني است.

البته اين موارد براي CNG پيش مي آيد و گاز مايع LPG چنين حالتي را ندارد. اگر میخواهید یک تعمیرکار ایسیو حرفه ای شوید حتما اطلاعات خود را درباره برق ماشین و ایسیو افزایش دهید. با توجه به آزادسازی یارانه سوخت و افزایش قیمت بنزین تقاضای خرید خودروهای دوگانه سوز بشدت افزایش یافته است و در آینده نزدیک شاهد افزایش قیمت این خودروها خواهیم بود.

اتصالهای کاربراتور را به منیفولد محکم کنید. با بهينه سازي موتور از نظر نسبت تراكم و تنظيم زمان جرقهزنی، اين افت قدرت را مي توان در عين بهره برداری عالی از ويژگي هاي گشتاور سرعت پايين بين 5 تا 10 درصد تقليل داد.

در موتورسیکلتهای تولیدی کاواساکی از سال 1962 تا 1967 از لوگویی استفاده میشد که پرچمی را در دل یک بال نشان میداد.

Z1 در همان زمان هم که هنوز در مرحله طراحی و ساخت بود “استیک نیویورکی” نام گرفته بود و بلافاصله پس از عرضه به بازار هم به عنوان یک “موتورسیکلت هوسبرانگیز” محبوبیت بسیاری کسب کرد و تا مدتها یکی از پرفروشهای بازار بود.

آخرین مطالب