حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

برای اینکه یک محصول بتواند در عرصه رقابت پیروز شود باید در کیفیت ویژگی های مشترک با محصول رقبا بالاتر برود. ق

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

برای اینکه یک محصول بتواند در عرصه رقابت پیروز شود باید در کیفیت ویژگی های مشترک با محصول رقبا بالاتر برود. قطعهای که معمولاً خروجی آن را در پشت اتومبیل میبینید، اما شاید ندانید که چقدر اهمیت دارد و اساسا اگر نباشد، دیگر اتومبیل شما نمیتواند راه برود.

اقدامات عملی مانند نصب موانع سر و صدای راه یا راه آهن، مدیریت حرکات پرواز در مکان های اطراف فرودگاه و کاهش سر و صدا از طریق لاستیک های بی صدا در وسایل نقلیه از جمله اقداماتی به شمار می روند که باید برای کاهش آلودگی صوتی از آن ها استفاده کرد.

اين كارشناس صوت شركت كنترل كيفيت هواي تهران با اشاره به اينكه كميته كنترل و پايش آلودگي صوتي شهر تهران اقدامات ديگري در دست بررسي و اقدام دارد كه بايد با همكاري ساير دستگاهها به سرانجام برسد، تصريح كرد: نظارت بر حسن اجراي كامل مبحث 18 مقررات ملي ساختمان كه درباره عايقبندي و تنظيم صدا از طريق الزام به دوجداره كردن پنجرهها، جانمايي مناسب فضاهاي داخلي ساختمان و شكل و تركيب خارجي آنهاست كمك بزرگي در اين راستا خواهد بود.

كريمي همچنين از تهيه نقشه حريم صوتي بزرگراهها، اولويتبندي بزرگراههاي شهر تهران براي اجراي طرحهاي كاهش آلودگي صوتي و بررسي اپيدميولوژيك تاثير آلودگي صوتي بر سلامت جسمي و بهداشت رواني شهروندان به عنوان ديگر اقدامات كميته كنترل و پايش آلودگي صوتي شهر تهران خبر داد.

این قطعه توانایی تولید بیش از 100 دسیبل نویز را دارد. به این شکل با وارد شدن بیش از اندازه بنزین به موتور، فرآیند همیشگی جرقه زنی، قادر به استفاده از تمام حجم بنزین نخواهد بود و به واقع موتور خفه کار می کند.

در صورتی که وایر خودرو معیوب باشد، انفجار بیرون از محفظه احتراق صورت گرفته و صدای انفجار از اگزوز خودرو به گوش می رسد. در صورتی که وایر خودرو دچار مشکلی شده باشد، صدایی شبیه به عطسه از اگزوز خودرو به گوش می رسد و در شرایط بحرانی تر، امکان پاره شدن فیلتر هوا نیز وجود دارد.

در مورد فرمون، طبق و خورشیدی رنتال اول اینکه نسبت به فابریک موتور مقاومت و طول عمرشون بیشتره، مزیت دیگه اینکه وزنشون هم کمتر از اون چیزیه که فابریک روی موتوره، از نظر زیبایی هم که نمیشه مقایسشون کرد..

با سخت حرکت کردن قطعات، دما افزایش مییابد، راندمان عملکرد موتور کمتر شده و در نتیجه آسیبهای زیادی را به قطعات وارد میکند. سر و صدای ایجاد شده توسط موتور باید بطور صحیح و مطابق با ضوابط محلی خفه شود.

کلاچ باید تنظیم شود. داشتن قابلیت برنامه ریزی در این فر شما را قادر می سازد برنامه مناسب برای پخت غذا را خودتان برای این فر تنظیم کنید. شما چه عوامل دیگری را در ایجاد صداهای عجیب به ویژه صدای انفجار در اگزوز خودرو می شناسید که در بالا به آن ها اشاره نشده باشد.

ویدیویی از چگونگی باز و بسته شدن سقف لامبورگینی هوراکِن و غرش اگزوز آن که شما را به حیرت وا می دارد.

آخرین مطالب