4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

هر قطعه از قطعات اگزوز دارای یک کد ده رقمی می باشدکه چهار رقم آن به طور ثابت برای تمامی قطعات مورد استفاده قرار می یگرد.

به تمام قطعاتی که در داخل خودرو قرار دارند «قطعات تریمی خودرو» گفته میشود. برخی از نشتی ها و سوراخ شدگی های اگزوز را می توان در خانه تعمیر کرد، اما برخی دیگر نیاز به مهارت های خاص یک مکانیک کار دارند.

بیشترین خرابی اگزوز شامل مواردی مانند شکستگی، پوسیدگی و یا سوراخ شدن آن می باشد. دوست داشتم جیغ بکشم و با شتاب چشمهام و باز کنم یا حداقل یکی به فریادم برسه؛ به فریاد سردردی که امونم رو بریده بود ولی جون هیچ کدوم از این کارها رو نداشتم.

حداکثر قدرت خروجی این موتورسیکلت زیبا ۳۱.۵ اسب بخار در ۱۱۰۰۰ دور در دقیقه یا همان ۲۳.۵ کیلووات در ۱۱۰۰ دور در دقیقه است. دستم به طرف رژ لب قرمز متمایل کردم و با دقت روی لبم کشیدم و بغضی که توی گلوم گیر کرده بود رو قورت دادم لب گزیدم: تو باید خودت رو ستایش کنی و بپرستی چون باند عظیمی رو رهبری میکنی به وسعت ده ها باند، میتونی خودت رو در آینه ببوسی اما یادت باشه این کارما فقط مخصوص لبهاته.

توی تاریکی عظیمی که پشت پلکهای بستهام جریان داشت معلق بودم و صداهای مختلفی هم توی سرم پخش میشد که درد وحشتناکی رو به شقیقههام میرسوند.

دختر سفید پوستی که زیباییاش با ستارههای توی آسمون برابری میکرد خواب بود که با صدای فریاد مرد راننده چشمهاش رو باز کرد. انگار که داشتم دیوونه میشدم، چیزی نمیدیدم ولی مغزم پر شده بود از صدا، صداهایی محو. عکس عروسیمون، عروسیِ که شبیه عروسی بقیه نبود ولی دلم رو بهش گره زده بود.

زبونم به قدری سنگین شده بود که حس میکردم چند صد کیلو شده و منم طوری احساس ضعف میکردم که توان حرکت دادن زبونم رو نداشتم! اشکام تند تند گونه هام رو خیس میکرد و ردی رو روش به جا میذاشت، ردی سیاه بخاطر داشتن ریملم انگار این رد سیاه هم میخواد بگه زیر چشماتهم مثل بختت سیاهه بیتا!

قدرت و گشتاور تولیدی با یک گیربکس دنده ای شش سرعته و به صورت زنجیری به چرخ عقب منتقل می شود که کارکرد این گیربکس نیز بی عیب و نقص است.

من بخاطر اوستا توی این یکسال متاهل شدنم با هیچ پسری حرف نزدم، چرا بهم تهمت زد؟ پله هارو سست و بی رمق بدون توجهی به اوستا و اون دختره ی پست وعوضی بالا رفتم و به طرف اتاقم راه افتادم، اتاقی که توی این یکسال حتی اوستا پاش رو نذاشته توش.

این عملکرد ایمنی، راحتی و اطمینان در رانندگی را برای شما به ارمغان میآورد. باید اطمینان حاصل کنید که سیستم اگزوز ژنراتور شما به سایر تجهیزات متصل نشده است. از قیمت بسیار زیاد Z1000 کاوازاکی که بگذریم باید به پیشرانه 4 سیلندر خطی به حجم دقیق 1043 سی سی آن اشاره کنیم که دارای دو میل سوپاپ 16 سوپاپه است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *