4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

8. مبدل کاتالیزوری را نصب کنید. دستگاه شافت اتومات (فلر زنی): این دستگاه سر لوله را فلر زده (به صورت قیفی شکل در می آورد) کار این دستگاه بسیار مهم بوده و قسمت فلر خورده نقطه اتصال اگزوز نصب موتور و میانی و انتهایی می باشد.

متخصصان یک سیستم پیشین را ایجاد می کنند، به صورت بصری و فنی حکاکی موتور سیکلت شما (قدرت 3 تا 5 افزایش می یابد قدرت اسب)، با این حال، لذت بخش تر برای انجام آن با دست خود را.

گزینه های فلوت و پارتیشن ها می تواند چندین باشد، اما دو طرح ساده و کارآمد که برای مدت زمان طولانی کار کرده اند، من در سمت چپ و پایین عمومی هستم.

به علت عدم توانایی اینگونه از کاتالیست ها در کاهش آلاینده های اکسید نیتروژن، امروزه در موتورهای بنزینی از این نوع کاتالیست ها استفاده نشده و به جای آنها از کاتالیست های سه گانه بهره برده می شود. براي زيباسازي موتور خود استفاده كنيد.

انرژی مکانیکی موردنیاز سوپرشارژر میتواند از طریق یک زنجیر یا تسمه یا چرخدنده متصل به میللنگ از خود موتور تأمین گردد. قراضه هایی که از مواد اولیه فولاد و یا از مواد اولیه آهن حاصل می شوند به 2 دسته تقسیم بندی می شوند.

با توجه به اهمیت منبع اگزوز در تیونینگ خودروها، برندهای زیادی اقدام به تولید این محصول کرده اند، که در مدل های سایلنسردار و ریموت دار و ساده ساخته می شوند سلام!

به طور کلی، مبدل های کاتالیستی از سه بخش تشکیل شده اند و هر کدام یک از این بخش ها دارای اهمیت ویژه ای در ساختار کلی کاتالیزور میباشد.

سنسور اول مقادیر اکسیژن خروجی از موتور را بررسی می کند و کامپیوتر موتور بر اساس داده های آن نسبت سوخت و هوا را تنظیم می کند.

سطح لرزش و دسی بل را کاهش می دهد. این عملکرد کلی این اگزوز می باشد که اگر هر قسمت از آن دچار نقص شود دیگر قسمت ها بدرستی کار نخواهند کرد و موتور به دلیل ازدیاد دود در محفظه انجین آن از کار خواهد افتاد و خسارت زیادی را در برجای خواهد گذاشت.

با خارج کردن هر چه بیشتر گازهای حاصل از احتراق، فضای بیشتری برای مخلوط سوخت و هوا در محفظه احتراق باقی میماند و این خود باعث افزایش قدرت موتور میشود. برای انجام این کار، یک جفت سوراخ در آداپتور حفاری می شود و موضوع داخلی M5 یا M6 قطع شده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *