4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

و با سیستم های اگزوز ما شما می توانید از عملکرد آرام و همان سطح عملکرد خودرو اطمینان حاصل شود.علاوه بر اینکه آسان ساختن تمام قسمت های راست برای سیستم اگزوز خود را در یک مکان آسان، کیت های جایگزین اگزوز نیز از فرایند تعمیر رنج می برند.

راهنمایی هایی که نیازی به جوشکاری ندارند می توانند به درستی از جعبه نصب شوند، بنابراین شما می توانید از نگاه جدید خودرو یا کامیون خود لذت ببرید، به علاوه با این نوع پیوست، شما می توانید به راحتی راهنمایی های اگزوز را در آینده تغییر دهید اگر سبک پیدا کنید یا به پایان برساند بهتر است.

فرشاد ناصریان’ و ‘وحید قاسمی ‘ از روستای سراب احمدوند شهرستان دلفان با حداقل امكانات موفق به ساخت دودگیر خودرو (با قابلیت نصب بر روی اگزوز ماشین) شدند و این طرح را با شماره 62597 در سازمان اختراعات به ثبت رساندند.

روانکاری محصولات پارانوکس همواره در بازار مثال زدنی هستند و کیفیت بالایی دارند. در حالت کلی هر چه کیفیت قطعات بهکار رفته در تولید موتورسیکلت برقی بهتر باشد، قیمت نهایی آن نیز بیشتر خواهد بود.

کسب بالاترین رتبۀ ارزیـابی کیفیت خدمات بعد از فروش توسط کویر موتور. می توان با بررسی نوع شمع به کار رفته در موتور سیکلت، تنظیم کردن نسبت هوا به سوخت، بازدید از فیلتر هوا و تنظیم مجموعه ساسات به عیب یابی و رفع این مشکل پرداخت.

این سیستم هرگز به اندازه کافی داغ نمی شود .مواد شیمیایی موجود در اگزوز ترکیب می شود تا ترکیبات خورنده ای را ایجاد کند که فلز را تخریب می کند. سیستم های اگزوز می توانند از داخل زنگ زدگی داشته باشد، به ویژه در وسایل نقلیه موتوری در هوای سرد.

سیستم های اگزوز کارخانه اغلب در کنار یکدیگر مونتاژ می شوند و هنگامی که اتصال دهنده ها پس از چند سال استفاده می شوند، می توانند به شدت زنگ زده شوند، به همین ترتیب آنها می توانند به نظر می رسند که با تلاش برای جدا شدن آنها، با یکدیگر جوش داده می شوند.

در اين صورت مسؤوليت انباركردن و حفظ آن به عهده مالك و راننده است. به علاوه شما امنیت و آرامش ذهنی دارید که از دانستن تمام سیستم اگزوز شما در شکل بالا برای رانندگی ایمن است.

ماده 14 ـ در صورت مفقودشدن و يا سرقت پلاك، شماره پلاك يادشده از فهرست پلاكهاي فعال خارج و در فهرست پلاكهاي سرقتي و مفقود شده قرار داده خواهد شد. 14 ـ پلاك: قطعه فلزي است با ابعاد، طرح و رنگهاي زمينه مختلف كه شماره روي آن حك ميشود و انواع آن عبارتند از: شخصي، دولتي، عمومي، سياسي، سرويس، كنسولي، نظامي ـ انتظامي، تعميري، گذر موقت، بينالمللي، ترانزيت، كشاورزي ـ عمراني و ويژه.

قبل از ورود به کابین GT86، ابتدا از طرح زیبای تویوتا و مخصوصاً بال زیبا و بزرگی که در عقب خودرو نصب شده بود لذت بردم و با قرار گیری پشت فرمان GT86 کاملاً متوجه شدم که داستان این خودرو کاملاً متفاوت است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *