4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

در خودروهای انژکتوری اگز واشر منوفیلد آسیب ببیند سبب نوسان در دور موتور میشود (مانند خرابی استپر موتور خودرو) و صدای نشتی هوا شنیده میشود. به طوری که تلاش ما برای تولید بهترین اگزوز پراید ، بهترین اگزوز سمند برای خودروهای داخلی بوده است.

نوع کاربرد در انتخاب بهترین برند موتور برق تا حدود زیادی تاثیر گذار است. شركت اگزوز خودرو خراسان خود را متعهد مي داند تا با پيمانكاراني همكاري نمايد كه در جهت رضايت مشتري قدم بر مي دارند جلب رضايت مشتري از طريق انطباق كامل با اين الزامات شروع و با كاهش انحراف، اتلاف و توليد با كيفيت ادامه پيدا مي كند و در نتيجه منافع مشتري نهايي، زنجيره تامين و خود پيمانكاران را تامين مي نمايد.

اگزاست فن های صنعتی با نیروی برق کار می کند، رویه ی کلی شامل جریان برق است که از میان سیستم آن عبور می کند و موتور را به چرخش در می آورد.

تمام سیستم های ما از فولاد ضد زنگ یا فولاد آلومینیوم برای دوام طولانی مدت استفاده می کنند. قوطی را باید به گونه ای برش بزنید که قسمت بریده شده تمام نشتی را به طور کامل بپوشاند.

تولیدکنندگان خودرو از طریق طراحی پیشرفته، میزان انتشار گازهای خروجی را کاهش میدهند، در حالی که مبدلهای کاتالیزوری و فیلترهای ذرهای در حال حاضر در تمام اتومبیلهای جدید بنزینی و دیزلی استاندارد میباشد.

اگر هنگام خاموش کردن خودرو صدایی شبیه جیغ میشنوید احتمالا مشکل از تسمه است و باید آن را تعمیر و یا تعویض کنید. اما هنگام کشیدن آداپتورها از هر شکل، لازم به ذکر است که قطر A باید برابر با قطر داخلی لوله ی شیشه ای باشد که از آن استفاده می کنید.

برای ایجاد یک صدا خفه کن مستقیم بدون سر و صدا ، اما برای از دست دادن قدرت اضافی که توسط مدرنیزه شدن لوله اگزوز ارائه می شود ، از یک جریان رو به جلو با یک دمپر استفاده می شود.

محوری اگزوز فن منطقه کارگر صنعتی با استفاده از پنجره های کرکره ای محافظت می شود، ارائه شده با یک درایو دستی و یا اتوماتیک. چگونگي رعايت فاصله مناسب به وسيله متنهاي آموزشي تهيه شده و با روش قاعده دو ثانيه از طريق كتابهاي آموزشي موضوع تبصره ماده (97) اين آييننامه، به درخواستكنندگان گواهينامه آموزش داده ميشود.

شنیدن صدای منظم تیک تاک ساعت از خودرو به دو دلیل میتواند از سوپاپها باشد. 1. وصله مکانیکی را که از قوطی آلومینیومی جدا کرده یا پچ را روی قسمت نشتی وصل کنید.

1. با استفاده از سمباده سطح روی لوله اگزوز را آماده کنید. 1. سطح لوله اگزوز را با استون پاک نمایید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *