4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند. یقینا دلیلی وجود دارد که همه ی تولید کنندگان موتور از هارلی دیویدسون و تریومف گرفته تا تولید کنندگان چهار موتورسیکلت بزرگ ژاپنی در تولید موتور برقی رقابت می کنند.

باتری : باتریهایی که در این خودرو مصرف می شود باتریهای ۴۴ امپری و ۵۰ امپری می باشد که در مدلهای گیربکس اتوماتیک از باتریهای ۵۰ و در مدلهای معمولی از باتریهای ۴۴ امپری استفاده می شود.

لازم به ذکر است که BSI مورد استفاده در پژو ۲۰۶ ساخت شرکت زیمنس می باشد. این واحد نیز با توجه به اطلاعات دریافت شده میزان فشار روغن بهینه را به هر چرخ اعمال می کند که همین توزیع مناسب فشار باعث جلوگیری از قفل شدن چرخها خواهد شد.

این سیستم جهت جلوگیری از قفل شدن چرخها می باشد .چرخهای خودرو هنگامی قفل می شود که فشار روغن بطور متناسب بین چرخها توزیع نگردد که این ایراد در مواقعی که خودرو با شتاب منفی (توقف ناگهانی ویا کاهش سرعت ناگهانی) روبرو می گردد پدید می اید.در سطوح لغزنده این حالت بیشتر پدید می اید.

با بدنه شدن پایه مرتبط ECU انژکتور شروع به پاشش می کند. کلید انتخاب مدهای برفی و ورزشی: زیر لیور دنده قرار دارد در مد ورزشی تعویض دنده در دورهای بالا انجام می شود در مد برفی حرکت با دنده ۲ شروع می شود که این موضوع کمک می کند که چرخ ها در جاده های لغزنده سر نخورند.

استمرار منع تردد در جاده ها در حال حاضرطرح هوشمند محدودیتهای کرونایی و تردد جادهای خودروها با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی در حال اجراست.

اغلب فکر میکنند اگر موتور ماشین، تقویت شود، کار تمام است و ” بریم تو جاده یک تست بزنیم! همان طور که گفته شد کاتالیزور اگزوز وظیفه تعدیل آلاینده ها را برعهده دارد اما کاتالیزور پراید چگونه کار میکند؟

البته به غیر از تیپ ۲ قدیمی که دارای سیم گاز بوده و تیپ ۶ که دارای گیربکس اتومات است و این به آن علت است که خودرو سیم گاز ندارد و باید ECU فرمان باز شدن دریچه گاز را بدهد و این تاخیر کاملا به برنامه و نوع ساخت ECU وابسته است.

نمای ظاهری تیانتی ۲۵۰ (که تیپ دو سیلندر بنلی است) آئرودینامیک مناسب و زیبایی درخوری دارد. و عناصر(رادیو-امپر چهارگانه-نمایشگر چند منظوره وسط داشبورد- ECU کیسه هوا- ECU گیربکس اتوماتیک- ECU سیستم ABS و COM2000 ) تنها در صورت موجود بودن ACCESS CARD که بصورت محرمانه در اختیار خود مشتری قرار می گیرد قابل استفاده می باشند.

زیرا ولتاژ حاصله در اثر اتصال سری برابر ۲۴ ولت شده و باعث سوختن ECU خودرو می شود زیرا ریسک سوختن ECU حدود ۱۶ ولت می شود لذا در هنگام شارژ باتری باید انها را بصورت موازی به یکدیگر متصل نمود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *