4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

در صورت لزوم چرب شدن منظم به کاهش سایش دنده و سکوت قطار چرخ دنده کمک می کند. از کشنده دنده استفاده کنید تا چرخ دنده 10T و دنده B5 را در سمت راست موتور از بین ببرید. توصیه می شود از روغن مصنوعی مارک EcoTech با نسبت 50 به 1 استفاده شود اما تنها پس از خرابی موتور.

خرابی انژکتورها هم می تواند یکی دیگر از نشانه های خروج دود سیاه از اگزوز باشد. پس از سوختن هرگز درپوش سوخت مخزن را خاموش نگذارید زیرا آب باران باعث آلودگی سوخت و خرابی موتور می شود. بیش از حد چربی نگذارید زیرا مقدار اضافی ممکن است بر عملکرد کلاچ تأثیر منفی بگذارد.

مواد اولیه تولید صابون محلی آشتیان چربی حیوانی، سود سوزآور، نمک و آب است. شماره 8 درایو سمت چپ: به طور معمول چربی را در سوراخ شافت پشت زنجیر 10T و همچنین در سوراخ پوشش قرار دهید. قسمت متقاضي فرم سفارش ساخت تعمير اضطراري را همراه با فرم سفارش ساخت تعمير به طور كامل تنظيم و نقشه يا نمونه را به عنوان داده هاي فرم به آن ضميمه مي نمايد.

در طول دوره شکست ، (یک مخزن سوخت یا 1 ساعت) ، مخلوط باید 6 قسمت بنزین تا 25 قسمت روغن باشد.

پس از دوره شکست ، این نسبت می تواند به 1 قسمت بنزین به 50 قسمت روغن افزایش یابد. موتور یک طرح 2 چرخه است ، بنابراین ، مخلوط بنزین / روغن لازم است.

این نمونه دارای موتور بی ام دبلیوی 139 با 14 سیلندر که قدرتی معادل 1529 اسب بخار را فراهم می کرد . نسبت اصلی ترکیب هوا و سوخت برای یک موتور درونسوز در حدود 14 تا 15 واحد هوا و یک واحد سوخت است که بالارفتن این نسبت به معنی فقیرشدن سوخت و پایینرفتن این نسبت نیز به مفهوم غنیشدن سوخت خواهد بود.

هنگام سوختن هرگز به موتور داغ سوخت ندهید و سیگار روشن نکنید. اهرم چوک را به حالت روشن حرکت دهید. هنگامی که اهرم کوچک به سمت پایین نشان داده می شود ، خط سوخت در موقعیت باز است. مرحله شماره 1 پس از پر کردن مخزن با مخلوط مناسب روغن و گاز ، دریچه سوخت مخزن را باز کنید.

مهم: قبل از هر سواری طولانی پیچ و مهره های سر را بررسی کنید ، لرزش می تواند باعث شل شدن آنها شده و یک واشر سر را منفجر کند. قیمت انبار اگزوز سایلنسر استیل چند بابر انبار اگزوز های معمولی می باشد.

توجه: روغن پیشنهادی برای اطمینان از گارانتی موتور شما روغن موتور ECOTECH Synthetic 1 Stroke است و می توانید آن را از نمایندگی فروش موتور Skyhawk خریداری کنید.

برای خرید موتور برقی شاید بد نباشد تاریخچه آن را بدانید. احتمالا یاتاقانهای میل لنگ موتور آسیب دیده و لاغر شده اند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *