4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

احتمالا مصرف سوخت خودرو شما نيز بالا رفته است. احتمالا مصرف سوخت شما نيز بالا رفته است. وظیفه کنترل این بازه بر عهده رگولاتور سوخت است. انژکتور های سوخت ممکن است کثيف شده باشند.

توضيح مشکل: هرگاه که در حال سکون موتور روشن شود، متوجه بوی بنزين از اگزوز می شويد.اين بو ممکن است به حدی زياد باشد که فکر کنيد خودرو شما نشت بنزين دارد.

در سيستم واکيوم نشت وجود دارد. مشکل سيستم احتراق وجود دارد. توضيح مشکل : متوجه می شويد که سطح روغن هنگام تعويض روغن بسيار پايين است .به نظر می رسد که روغن توسط موتور سوخته می شود.

موتور ممکن است که مشکل مکانيکی داشته باشد و یا موتور خيلی داغ شده است. خرابی توربوشارژ و ایجاد دود آبی: در دیزل توربوشارژ دار در صورت خرابی یاتاقان ویا کاسه نمدهای محور توربو شارژر، روغن همراه با هوای ورودی به محفظه احتراق وارد شده و در آنجا می سوزد و با تعویض کیت توربو شارژر مشکل فوق حل می گردد.

توضيح مشکل : موتور ممکن است که خوب کار کند يا با مشکل.معمولا به اين صدا هنگامی توجه می شود که موتور مشکلی داشته باشد. رنگ آن نيز ممکن است کمی به آبی بزند.اين مشکل با زمان زياد می شود و ميزان دود، وخامت اوضاع را بيان می کند.

بهتر است بدانید که اگر با کیفیت ترین اگزاست فن را هم خریدار نمایید، اما آن را به درستی نصب نکنید، دوام چندانی نخواهند داشت. اين دود ممکن است که با گرم شدن خودرو کمتر شود. 22. بررسی و تایید فرم درخواست ثبت سفارش توسط مسئول تدارکات خارج و مدیر تدارکات در فتوکپی فرم مربوطه و ارسال آن همراه با نسخ اصلی به دفتر مدیریت.

کنترل پنل این فر به صورت تمام لمسی می باشد. يک قطعه کنترل آلودگی ممکن است درست عمل نکند. تعداد پرههای روتور همانند تعداد بادامکهای میل دلکو معمولی، به تعداد سیلندرهای پیشرانه است.در دلکوهای ترانزیستوری پیکاپ مغناطیسی از واحد کنترل الکترونیکی (ECU) و مدار جرقهزنی ترانزیستوری برای کنترل زمانبندی جرقه استفاده میشود؛ بدینصورت که هرگاه واحد کنترل الکترونیکی خودرو باتوجهبه سیگنال ارسالی از سیمپیچ پیکاپ زمان صحیح جرقه در سیلندر را تشخیص دهد، جریان برق سیمپیچ اولیه کویل را قطع میکند و درنتیجه، شمع جرقه میزند.با افزایش دور پیشرانه و باتوجهبه شکل خاص پرههای میل دلکو (روتور)، ولتاژ خروجی مولید پالسی یا سیمپیچ پیکاپ نیز افزایش مییابد (به حدود ۱۰۰ ولت میرسد) و درنتیجه، آستانهی وصل مدار اوله زودتر انجام میگیرد و زاویه داول افزایش مییابد.

طراحان اروپایی مگلی به خوبی از پس این طراحی برآمده و این دو چراغ را به بهترین شکل ممکن در کنار یکدیگر قرار دادهاند. تنظيم کننده فشار بنزين ممکن است خراب شده باشد. تنظيم کننده فشار بنزين ممکن است در فشار بسيار بالايی کار کند .

اگر خودرو شما دارای کاربرانور است، دهانه آن يا درست تنظيم نشده است و يا درست کار نمی کند. سيستم Pcv درست عمل نمی کند.

جریان رو به جلو موتورسیکلت نباید الزامات نگهداری دوچرخه را نقض کند. T2 یک پیشرانه چهارزمانه تک سیلندر دارد که می تواند در کمی بیش از 7 هزار دور بر دقیقه 14.5 اسب بخار نیرو تولید کند. پس از ورود به کابین این خودرو متوجه شدیم که ادوات داخل کابین از جمله صندلیها و فرمان پس از گذشت 8سال همچنان کیفیت خود را حفظ کردهاند و چرمشان چروک نخورده است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *