4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

رینگ ها و دو شاخ طلایی رنگ، شل گیرهای نشکن، زین بلند و قوص دار، چراغ جلو ذوزنقه ای، اگزوز مشکی دارای حفاظ، رکاب های که تا شونده کاملا بزرگ، صفحه کیلومتر کاملا جدید دیجیتال کـه دارای دور موتور برقی و نمایشگر کاملا دیجیتالی سرعت همراه با آمپر بنزین و ساعت و مسافت شمار، شمارنده دنده، چراغ هشدار راهنما و نور، دارای چراغ سلام و نور بالا و پایین و نور کوچک، راهنما های بسیـار زیبای نجدید LED، چراغ خطر زیبا، دارای ترک دست به منظور سرنشین دوم، انجین نقره ای بزرگ و پرقدرت، گیربپنج دنده، استارت الکتریکی، دارای رادیـاتور روغن بـه همراه یک حفاظ درون روبروی آن، دارای سیستم آلاینده Euro 3، باک بزرگ با ظرفیت 9 لیتر، دارای ترمز های دیسکی، عدم وجود سنسور جک بقل به منظور عدم روشن شدن که تا زمانی کـه موتور بر روی جک مـیباشد، جعبه ابزار کوچک، کایت های براقی کـه تمامـی رنگ های آن زیبا و جذاب هستند، درون کل یک موتورسیکلت کاملا مجهز زیبا و کمتری هست کـه با دیدن چنینی امکاناتی آن را یکی از گذینـه های خود جهت خرید انتخاب خواهد نمود.

رقیق نشان دادن مخلوط سوخت توسط سنسور اکسیژن به چند دلیل است: تمام شدن عمر کارکرد سنسور، آلوده شدن آن، اتصال نامناسب سیم ها و یا بروز مشکل در جرقه زنی یا تراکم مـــوتور. جنس آن از آلومینیوم یا چدن و فولاد است و در موتورها به ۲ حالت قرار میگیرد.

آخرین روش ساخت یک سایلنسر در خانه به جای خرید از فروشگاه می باشد.هرچند این روش ریسک زیادی می طلبد ولی میتوانید با استفاده از یک قوطی نوشابه، در ظرف مربا، و سیم ظرفشویی آن را بسازید. ترمز خوب عمل می کند و فقط گرفتن آن خیلی پایین است.

اگر شما به یکی از این مشکلات در خودروی خود مشکوک شدید، چک کردن خودرو به وسیله یک مکانیک حرفه ای بسیار مهم و ضروری است. هنگام رانندگی با موتور استفاده از کلاه ایمنی ضروری و اجبار است، به هنگام خرید موتور بهتر است کلاه ایمنی موتور را نیز سفارش داد.

اموزش ساخت سر اگزوز برای موتور سیکلت امروز مـیخواهیم یکی دیگر از نام آشناترین موتورسیکلت های موجود درون بازار ایران را مورد نقد و بررسی قرار دهیم که تا شما بتوانید درون انتخاب و خرید یک موتورسیکلت تریل درون رده آفروید تصمـیمـی مناسب بگیرید.

با توجه بـه امکانات، ظاهر، کیفیت ساخت و رده تریل بودن آن یک موتور ایده آل و جوان پسند بوده و موتور سیکلتی هست که درون بازار جزء بهترین ها خوانده مـیشود و مطمئنن یکی از گذینـه های خرید به منظور هر شخصی خواهد بود.

از همـه مـهمتر نمای ظاهری شاسی موتور هست که بـه دلیل پهنی و خم های مطابق داده شده با قسمت های کایت های بقل احساس پرقدرت بودن و با دوام بودن شاسی را تداعی مـیکند.

انتخاب یک وسیله مناسب و ایده آل همـیشـه یکی از بزرگترین نکاتی هست که بسیـار درون ایجاد آدرنالین درون بدن به منظور ایجاد احساسی شگرف و ایجاد خاطرات بسیـار زیبا همـیشـه سخت و دشوار بوده است. این لاستیک ها کمـی درون حفظ تعادل در پیچ ها شما را دچار مشکل خواهند کرد بیشترین هدف از قرار این لاستیک ها بر روی این موتور گذراندن مرحله آب بندی موتور و حداقل طی نمودن 10.000 کیلومتر مـیباشد کـه بعد از آن مـیبایستی با لاستیک های مناسب با شرایط مورد استفاده شما تعویض شوند.

کـه در مقابل بهای موتور و نسبت بـه کیفیت ساخت قطعات جای بحث دارد . کیفیت شاسی درون این موتور خوب هست و بهترین و بادوام ترین نوع شاسی درون تمامـی موتورهای ساخت چین موجود درون بازار ایران است.

در تحقیقات اولیـه کـه از فروشندگان بازار راسته خیـابان فردوسی درون شیراز نمودیم تمامـی فروشندگان یکی از بهترین های موجود درون بازار را کویر اس تی آر 200 معرفی مـینمودند و آن را موتوری ایده آل به منظور درون شـهر مـیخواندند و آن را بـه اتفاق تحسین مـید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *