4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

دوست دارم چرخاندن آنها آسان باشد.در مورد آمپراژ ، این واحد خروجی 10 تا 200 آمپر را ارائه می دهد. این محلول یک مایع مصرفی در قسمت کاتالیست انتخابی (Selective Catalytic Reduction-SCR) خودروهای دیزل بوده و میزان گازهای سمی اکسیدهای نیتروژن NOx را به میزان بسیار بالایی کاهش میدهد.

قسمت جلو دیوارهای کناری و قسمت فوقانی آن کرم رنگ است و پرچین آن بژ است. در سال 1966 ، قسمت های بالایی و کناری آن قرمز و قسمت فوقانی آن قرمز و اضلاع آن سیاه است. واشر گلویی اگزوز از قطعات خودرو ام وی ام 315 می باشد و واشر گلویی اگزوز ام وی ام 315 دقیقا در محل اتصال منیفولد دود و لوله های سیستم اگزوز می باشد و وظیفه آن اتصال این دو بخش به هم می باشد هم چنین در بین این دو قسمت بسته به طراحی سیستم اگزوز خودرو ممکن می باشد کاتالیزور نیز قرار می گیرد که باز هم قبل و بعد این قطعه از سیستمی شبیه به گلویی اگزوز استفاده می گردد.

در پایان ، قسمت بالای جلد بژ و دیوار جانبی آن مشکی بود. علت اصلی آن که در اینجا لامبورگینی را به عنوان مثال مطرح کردیم آن است که این کمپانی خودروسازی زیر مجموعه گروه بزرگ فولکس واگن است و با در نظر گرفتن ماجرای دیزلگیت، فولکس واگن دیگر قصد ریسک بر سر مسئله آلایندگی را ندارد.

علت دیر روشن شدن موتور دیزل میتواند دلایل زیادی داشته باشد. این خودرو توسط شرکت ویلون ساخته میشود و برای به پرواز درآمدن و به زمین نشستن به یکصد متر باند نیاز دارد و میتواند با سرعتی معادل ۸۰ کیلومتر در ساعت در آسمان به حرکت درآید.

در فرآیند تمیز کردن گازها، بخشی از قدرت بازده به موتور. در سال 1964 برای تولید آماده شد و در سال 1965 اولین دسته از یک موتور سیکلت جدید با علامت تجاری “Voskhod-1” به مقدار 298 قطعه مونتاژ شد. یک برنامه عملیاتی برای بهبود تولید در سال 1964 انجام شد.

بزرگترین تولید کننده محصولات درحوزه تخصص داخلی. فقط شافت انعطاف پذیر سرعت سنج دارای پوسته ای کرم رنگ بود. 20. کابل کنترل و شافت انعطاف پذیر برای سرعت سنج با غلاف کرم یا خاکستری.

17. غلاف سیمها به رنگ کرم یا خاکستری. پوشش تزئینی چرخ جلو ، محورهای پدال ترمز چرخ های جلو و عقب ، اهرم ترمز عقب ، پرچم های ترمز جلو و عقب ، قطعات دمپر ، کشش های چرخ عقب و همه اتصال دهنده ها به جز واشرهای فنر در موتورسیکلت های سریالی با روشن شدن بعدی با روکش پوشانده شدند .

19. درپوش دسته سرنشین روکش کروم شده است. برچسب امنیتی یا هولوگرام، محصولی اپتیکی است که با الصاق به کالاهای تولیدی و اسناد و مدارک، امنیت و اعتبار آنها را تضمین میکند.

معمولترین راهها جهت افزایش نیروی تولیدی موتور افزایش راندمان حجمی موتور میباشد. خارج سازی مناسب این دود ها از موتور خودرو می تواند هوای تازه را وارد سیستم کرده و احتراقات بعدی را به خوبی رقم بزند. ج ـ دو چراغ كوچك به رنگ سفيد يا زرد براي نشاندادن حركت با دنده عقب (چراغ دنده عقب).

در موتورهای بزرگتر ممکن است از یک فیلتر بزرگ و یا دو فیلتر (دو قلو) استفاده شود. در سال 1966 ، هر دو مدل “Kovrovets-175V” و “Voskhod-1” از خط مونتاژ خارج شدند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *