حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

لذا استفاده از قطعات اصلی و استـاندارد و مورد تایید شرکت خودرو ساز جهت اجتناب از تعمیرات احتمالی و عواقب آن، توصیه میشود.

شرکت ایـساکو به دلیل اهمیت موضوع و در راستای کسب حداکثر اطمینان مشتریان از مرغوبیت تمامی قطعات ارایه شده در بستهبندی این شرکت، مطابق با استانداردهای خودروساز اقدام به تست و ارزیابی کیفی قطعات خود مینماید و سازندگان این دسته از قطعات، از میان معتبرترین برندهای تولیدکننده این قطعه در ایران و سطح جهان انتخاب شدهاند.

گروه تولیدی صنعتی صارم یدک مفتخر است که با بیش از ۳۰سال تجربه در زمینه ساخت قطعات جلوبندی اتومبیل با بکارگیری نیروهای متخصص و کار آمد و استفاده از ماشین آلات و دستگاههای پیشرفته و بهره گیری از آزمایشگاههای مجهز همچنان پیشگام و پیشتاز در این صنعت در خدمت جامعه می باشد.

یکی از قطعات مهم خودرو که جز استانداردهای آلایندگی محسوب شده و در بسیاری از کشورها جز الزامات اجباری و ضروری خودروها به شمار می رود کاتالیزور نام دارد.

لرزش زیاد پدال ترمز و فرمان خودرو در زمان ترمزگیری در اثر تابداشتن دیسک. در این حالت درصورت سردشدن سریع دیسک ترمز این قطعه تاب برداشته و ترمزکارایی خود را از دست میدهد و علاوه بر سر و صدای زیاد، لرزش شدیدی در حین ترمز گرفتن به وجود میآید.

جرقه گیرها در انواع مختلفی از تجهیزات برقی در فضای باز (از جمله مورس، ژنراتورها و غیره) که در پارک های ملی ایالات متحده و خواص فدرال استفاده می شود. رنج کوچک موتور ژنراتور معمولا جهت تولید برق مصرفی منازل، فروشگاهها، ادارات کوچک که به شبکه برق شهری دسترسی ندارند استفاده میشود.

قیمت کاتالیزور های خودرو بسیار زیاد است و متاسفانه بعد از مدتی استفاده از این وسیله کاربرد خودر ا از دست میدهد و موجب تولید آلودگی زیادی میشود ،به همین علت افراد به جای خرید کاتالیزور جدید دنبال راه حل هایی هستند تا مشکل کاتالیزور خودرو را بر طرف کنند .

استپر رو عوض کردم، سنسور دور موتور عوض کردم مشکل حل نشده. زیرا در صورت خیسشدن بیش از حد دیسک و لنت ترمز، ترمزگیری با مشکل مواجه خواهد شد. ترکخوردگی سطح تماس دیسک با لنت در اثر ساییدگی بیش از حد و کاهش ضخامت آن به دلیل استفاده از لنتهای ترمز غیراستاندارد و با جنس سخت.

این ایراد مواقعی رخ میدهد که راننده به طور مرتب از ترمز استفاده میکند و این گرمشدن تا حد سرخشدن دیسک ادامه مییابد. به طور مثال در خودروهای گازوئیلی واکنش شیمیایی که انجام می شود اکسیداسیون نام دارد.

مطمئنا بازی king of the road را به خاطر دارید که چه غوغایی در عرصه بازی های کامپیوتری رانندگی ، بین گیمر ها به راه انداخت ! موتور رپسول 1000 – فیلم آکا, فیلم های جالب ، فیلم های زیبا ,فیلم متفرقه, فیلم ، دانلود فیلم، اشتراک ویدیو, نوشته شده توسط akairan, زبان persian.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.