حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

به عنوان مثال ، اتصال دهنده های خط سوخت می توانند سست شوند ، بنابراین باید با استفاده از آچارهای مخصوص یا گیره های فلزی سفت شوند. اگر فیلترهای سوخت را به موقع تغییر ندهید ، آنها گرفتگی پیدا می کنند .. شما باید این کار را بطور منظم بخصوص بعد از دوره پاییز-زمستان ، هنگام تغییر از سوخت در زمستان به تابستان انجام دهید.

در هر صورت ، اگر چنین علائمی تشخیص داده شود ، باید مستقیم به ایستگاه سرویس بروید ، که در آن تشخیص کامل تمام سیستم های اتومبیل شما انجام خواهد شد. البته در یک ایستگاه خدمات تخصصی این کار با کارآمدتر و با ضمانت انجام می شود ، اگرچه مجبور خواهید بود هزینه بیشتری بپردازید.

فصل چهارم ـ معاينه و آزمايش فني وسايل نقليه ماده 43 ـ رانندگي با وسيله نقليهاي كه برگ معاينه فني معتبر نداشته باشد، ممنوع است.

کثیف بودن فیلتر هوا خودرو نیز عامل دیگر دیر روشن شدن خودرو ها است . دوده روی شمع ها ظاهر می شود. به دلیل افزایش فشار در سیستم ، خطوط سوخت ممکن است در برابر افزایش بار مقاومت نکند ، ترک هایی در آنها ظاهر می شود که از طریق آن قطرات دیزل یا بنزین نشت می شود.

این امر برای افزایش سطح فشرده سازی لازم است ، زیرا به دلیل جا افتادن پیستون ها به سیلندرها ، مخلوط سوخت و هوا به سمت باقی مانده نمی سوزد.

در ضمن توصیه می شود همیشه از یک نوع روغن موتور استفاده کنید، چون تعویض پی در پی نوع روغن، به دلیل تفاوت در فرمولاسیون آن ها ممکن است باعث واکنش شیمیایی و آسیب رسیدن به موتور خودرو شود. در همین سال پروژههای فرامرزی تولید سمند آذربایجان، بلاروس، سوریه و ونزوئلا به بهرهبرداری رسیدند.

ایران خودرو تولید پیکان را تا سال ۸۴ ادامه داد و سایپا نیز در سال ۷۵ تولید پراید را جایگزین تولید رنو ۵ و رنو PK کرد. می توانید غشاها یا واشرها را خودتان جایگزین کنید ، کافی است کیت تعمیر پمپ بنزین را خریداری کنید ، که شامل تمام واشر های لازم ، حلقه های o و واشر است.

همچنین ممکن است یک نقص عملکرد کاتالیزور چینی سیستم اگزوز یا توربین ایجاد شود. محل آبپاش از روي برف پاک کن به روي کاپوت منتقل شده و پاشش آب و عملکرد تاخيري آبپاش و برف پاک کن بهبود پيدا کرده.

این بدان معنا است که محفظه احتراق با گاز پر میشود اما احتراق صورت نمیگیرد و کاربراتور یا انژکتور سوخت عملکرد الکتریکی صحیح ندارد و نمیتواند احتراق صورت دهد، در نتیجه نیروی لازم را برای حرکت پیستونها ایجاد نمیکند که این عمل در نهایت منجر به حبس شدن سوخت و بینتیجه ماندن فرآیند حرکت خواهد شد.

اگر کاملاً گرفتگی یا معیوب باشد ، دود سیاهی از صدا خفه می شود. به عنوان مثال ، در موتورهای کاربراتور ، اغلب به دلیل تنظیمات نادرست کاربوتور ، سوخت می تواند از طریق واشر قرنیه جریان یابد. ساخته های زونتس به خاطر کیفیت مونتاژ خوب، جسن خوب قطعات مورد استفاده، طراحی های خاص و زیبا و مشخصات فنی قابل قبول و برخوردار از تکنولوژی های روز، از بهترین های کلاس خود در بین موتورهای شرقی در بازار کشورمان به شمار می آیند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *