حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

1) نوع جذب باعث می شود هوای فشرده شده از مواد جاذب صدا جذب شود و با اصطکاک با جریان هوا گرما تولید می کند ، بنابراین انرژی فشار گاز تا حدی به انرژی گرمایی تبدیل می شود ، در نتیجه باعث کاهش صدای اگزوز می شود.

جریان هوا در داخل پخش می شود ، برخورد می کند و منعکس می شود ، با یکدیگر تداخل می کند ، شدت صدا را کاهش می دهد و در نهایت با یک روزنه بزرگتر از پوسته متخلخل به جو می ریزد.

می توان خروجی لوله اصلی اگزوز را با یک پاک کننده اگزوز نصب کرد ، یا می توان خروجی لوله اگزوز را در فضای باز یا در یک ترانشه تنظیم کرد تا به صدای محیط محیط کار روش اگزوز متمرکز گفته شود.

بیش­تر ما با وظیفه ­ی کاتالیست خودرو که محل قرارگیری آن در لوله ی اگزوز می ­باشد ، آشنا می­ باشیم و می­ دانیم که کاتالیست برای آلودگی و دود­ هایی که از خودرو خارج می ­شوند ، به کار گرفته می­ شود ، در واقع وظیفه­ ی این قطعه بسیار مهم می ­باشد چرا که مانعی برای آلودگی محیط است و تمام آلودگی ­ها و مواد مضر را جذب خود می­ کند .

حال وقت آن است که تمامی قطعات و بخشهای ترمز موتور را در کنار هم گذاشته و نگاهی به آن داشته باشیم.

البته باید به این مسئله نیز توجه داشت که منبع اگزوز یک قطعه مصرفی می باشد که به مرور زمان عمر مفید آن تمام می گردد.

سنسور سرعت چرخ نوع df3 : این نوع سنسور نوع ساده ای از سنسور بلائی است که ساختمان و عملکرد آن یکسان می باشد .المنت سنسوربا محافظ پلاستیکی ان به طور کامل با رزین محافظت گردیده است تا از تاثیرات خارجی در امان باشد مجموعه توسط یک مسیر برنجی در قاب مربوط قرار دارد .

از این رو برای کاهش صدای ژنراتور آنهارا درون یک کابین قرارداده تا صدای آنها به میزان قابل توجهی کاهش یابد. کابین این کراساوور کوپه با متریال مشکیرنگ پوشیده شده و خطوط تزئینی به رنگ زرد لیمویی در قسمتهای مختلفی مثل غربیلک فرمان و صندلیها به همراه تریم طرح فیبر کربن در کنسول میانی و داشبورد، فضای اسپرتی را ایجاد کردهاند.

دود سفید: گاهی اوقات در ایام زمستان و در روزهای خیلی سرد وقتی پیشرانه را تازه روشن میکنید، آب داخل پیشرانه ناگهان بخار شده و از اگزوز خارج و پس از چند دقیقه کار کردن تمام شده و دود پیشرانه به حالت و رنگ طبیعی خود بازمیگردد.

گاهی دود های خارج شده از اگزوز موتور های دیزل به رنگ سیاه درمی آید. بعد از خرید دیزل ژنراتور ممکن است متوجه خارج شدن دود سیاه از اگزوز باشید. حداقل پنجره سمت خود را باز کنید.بوی سوختن لاستیک می تواند به معنای این باشد فرسودگی دودزایی ایجاد شده است یا می تواند به شما بگوید که تسمه های درایو یا تسمه های جانبی که در زیر کاپوت قرار گرفته اند آسیب دیده یا شل شده یا دچار پارگی شده اند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.