حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

انقدر کاربردهای پودر بچه برای گربه ها زیاد است، سؤال پیش می آید که چرا اصلاً اسم آن را پودر گربه نگذاشتند. در حالت کند میزان تبخیر را که در اثر پمپ شدن بنزین حاصل میشود به حداقل می رسد.

اساسا زماني يک مبدل کاتاليزوری در بهترين حالت است كه سلول های سراميكي بيشتری در هر اينچ مربع برای عبور گازهای خروجی همراه با فلزات گرانبها و براحتي از آنها گذر كنند.

در بخشهای ورودی و خروجی موتور از واشرهایی استفاده میشود تا اتصال آهن به آهن در این قسمتها به خوبی آببندی شود.

اگزوز : وظیفه اگزوز هدایت گازهای خروجی از سیلندرها به بیرون و کاهش صدای این گازها است. در شرایط فعلی با توجه به توزیع بنزین یورو چهار با عدد اکتان حدود 92 قطعا مصرف این بنزین و یا بنزین سوپر در مقایسه با بنزینهای اکتان 87 متوسط مصرف سوخت خودروها را حدود 5 درصد کاهش میدهد.

بر این اساس با احتساب فروش روزانه 40 میلیون لیتر بنزین 400 تومانی و ذخیره فعلی بنزین نیمه یارانهای در کارت های هوشمند سوخت، عملا تا اواسط تابستان سال جاری عرضه بنزین نیمه یارانهای در کارتهای سوخت ادامه می یابد.

مخازن ذخیره ی بنزین دارای سقف داخلی شناور هستند. در واقع برای هر خودرو میزان آلایندگی تعریف شده و نباید از این سقف تجاوز کرد.

در بیشتر خودروهای کشور بهترین سرعت اقتصادی به لحاظ مصرف بنزین 85 تا 90 کیلومتر است و در صورت رانندگی با سرعت بالا به جای 110 کیلومتر در ساعت با 80 کیلومتر در ساعت برانید که میزان 25 درصد (معادل 2.9 لیتر در هر 100 کیلومتر) در مصرف بنزین صرفهجویی حاصل می شود.

حال اگر به هر دلیلی این قطعه مهم کارایی خودش را از دست بدهد عملکرد موتور سیکلت را تضعیف میکند و در برخی موارد نیز ممکن است باعث خفه کردن موتور سیکلت شود.

گفتنی است در دور موتورهای بالا صدای غرش زیادی تولید میشود ولی بعد از آن موتور نرم تر و روان تر کار میکند. ابتدا این پیچ را شُل میکنیم تا دلکو بهراحتی حرکت کند و بعد دلکو را به یک سمت میچرخانیم.

اما باید گفت در آخرین دزدی آنها که از یک بانک بزرگ بوده است، دستگیر شده و طبق قول های که به پلیس شهر لوسانتوس داده دیگر نباید جرمی مرتکب شود وگر نه به دردسر بزرگی خواهد افتاد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *