حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

ادبلو راه حلی برای این مشکلات بوده و با معرفی قوانین آلایندگی یورو ۶ در سپتامبر ۲۰۱۵، استفاده از آن به یک نیاز تبدیل شد.

اگر میخواهید یک تعمیرکار ایسیو حرفه ای شوید حتما اطلاعات خود را درباره برق ماشین و ایسیو افزایش دهید. تعمیر این قطعه هم به دلیل فرآیند ماشین کاری حساسی که دارد گاه دشوار است که در خودروهای مدرن تر بیش تر به چشم می آید.

فقط کافیست دوچرخه بند را روی درب صندوق ماشین قرار داده و آن را با تسمه های به اطراف درب صندوق در جای خود محکم کنید.

با توجه به آزادسازی یارانه سوخت و افزایش قیمت بنزین تقاضای خرید خودروهای دوگانه سوز بشدت افزایش یافته است و در آینده نزدیک شاهد افزایش قیمت این خودروها خواهیم بود.

این مشکل قطعاً مربوط به کلاچ است. CNG سوخت بسيار خوبي است که ارزش حرارتي بسيار بالايي دارد اکتان يا بهسوزي اين سوخت از بنزين بسيار بالاتر است و قدرت بسيار بيشتري توليد مي کند، اما چرا مصرف آن در خودرو ها باعث افت قدرت و شتاب مي شود؟

بنزين سوخت مايعی است که چگالی بسيار بالاتری نسبت به گاز دارد و وقتي توسط انژکتور درون سيلندر پاشيده مي شود تبديل به بخار بسيار غليظ مي شود که مقدار آن نسبت به همان ميزان گاز بسيار بيشتر است، يعني اگر اتاق احتراق را با بخار بنزين پر کنيم ، ميزان بنزين بخار شده در اين ناحيه بيشتر از گازی است که محفظه را پر میکند.

اين سوال دلايل مختلفی دارد که مهمترين آن طراحی موتور بیشتر خودروها بر اساس بنزين است. اما اين سوال پيش مي آيد که چرا گاز نمي تواند اتاق احتراق را خوب پر کند؟

به زبان ساده تر اگر تعداد مولکول هاي گاز که اتاق احتراق را پر مي کند ۱۵۰ عدد باشد ، تعداد مولکول هاي بخار بنزين که اتاق احتراق را پر مي کند نزديک به ۳۰۰ عدد است.

در عمل توان خودرو های دوگانه سوز تبديل شده، در حالت تخت گاز ۱۵ تا ۲۰ درصد كمتر از نوع بنزيني است. این روند تداوم یافت تا آن که مازراتی پس از سال ۱۹۵۷ از تمرکز خود بر ساخت خودروهای مسابقهای کاست و به سمت تولید محصولاتی غیرمسابقهای رفت و در این راستا مازراتی ۳۵۰۰ را تولید کرد که بدنه آن تماما از جنس آلومینیوم ساخته شده بود.

با بهينه سازي موتور از نظر نسبت تراكم و تنظيم زمان جرقهزنی، اين افت قدرت را مي توان در عين بهره برداری عالی از ويژگي هاي گشتاور سرعت پايين بين 5 تا 10 درصد تقليل داد. صداهای دیگر ، از شل نصب کردن ملحقات موتور مانند دینام ، استارت ، بوق ، منی فولد ، فلایویل ، پلوس ها و میل دشلی ها نیز ممکن است صداهای مختلف ایجاد کنند .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *