2021-5-16 صدای اگزوز ماشین پراید

همچنین به راحتی در اولین لحظه پارگی تسمه سوپاپ ها کج شده و پیستون و سر سیلندر آسیب می بینند. به گونه ای که در صورت خرابی آن موتور آسیب جدی می بیند. دلیل دیگر که باعث پارگی تسمه تایم می شود خرابی تسمه سفت کن است که در صورت گیرپاژ کردن آن باعث کشیدگی و پارگی تسمه تایم خواهد شد.

خرابی سر سیلندر پیستون ها، کج شدن سوپاپ ها و بسیای دیگر از مشکلات از مواردی هستند که در صورت از تایم خارج شدن موتور به وجود می آیند. ترمزهای زونتس آر ۲۵۰ هم در جلو و هم عقب از نوع دیسکی هستند.

مهمترین عامل به هم خوردن تایم موتور، پارگی تسمه تایم است وقتی این تسمه پاره می شود، نسبت بین میل لنگ و میل سوپاپ کاملاً از بین رفته و نیروی میل لنگ به میل سوپاپ منتقل نشده، در نتیجه موتور روشن نمی شود.

سرکوبگری های داخلی چین شدید است ، اما آنها بیش از شکنجه های بی رحمانه دو میلیون نفر در زندان اسرائیل در غزه با حمایت قوی آمریکا نیست.

صندلی نیز از طراحی قابل قبولی بهره برده و فضای کافی را جهت نشیمن راکب و ترکنشین فراهم آورده است. کاتالیستها برای جلوگیری از آلودگی هوا استفاده میشود و در مسیر اگزوز خودرو یا دستگاههای تصفیه ی شرکتهای نفتی استفاده میشود و با از بین بردن گازهای سمی ناشی از تولید دود توسط خودرو آلودگی هوا را تا حد قابل قبولی کاهش دهند.

برای جلوگیری از پارگی تسمه توصیه می شود آن را حتماً در زمان اعلام شده تعویض کنید. کمترین نرخی که برای پراید ۱۳۲ طی ماههای اخیر اعلام شد نیز ۷۵ میلیون تومان بود.

زیاد سفت کردن تسمه که در ابتدا باعث خرابی تسمه سفت کن و در نهایت خرابی تسمه خواهد شد نیز یکی از عوامل پارگی تسمه می باشد. این تسمه در کارکرد موتور نقش بسیار مهمی دارد. پارگی تسمه تایم نیز مشکلات و دلایل مربوط به خود را دارد.

ژنراتورهای گازوئیلی توان بازدهی از 50 تا 90 درصد توان کلی خود را دارند، ولی در حالت کلی هیچ دستگاهی کشش بار بیش از حد را ندارد زیرا باعث فرسودگی آن می شود.

در طول جنگ جهانی دوم، سوخت در ایالات متحده سهمیه بندی شد، Merle Williams از کالیفرنیا یک موتور برقی دو چرخ اختراع کرد که یک تریلر تک چرخ را با خود به همراه داشت.

در صورتی که این مورد رخ دهد و به آن بیتوجه باشید باید حتما منتظر خرابی در قسمتهای زیر باشید . هنگامی که اتومبیل روشن می باشد به دلیل انفجار های مکرر دمای آن به بیش از 800 درجه سانتیگراد می رسد و اگر این درجه حرارت به این بالایی درون موتور نگه داشته شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *