2021-5-16 صدای اگزوز ماشین پراید

موتور صدای ” تک تک ” می دهد ( موتور می زند ) : این صدا شبیه به صدای برخورد اشیاء فلزی به یکدیگر است و از بالای موتور شنیده می شود و با گاز دادن و زیاد شدن دور موتور ، صدا کم تر می شود و ناشی از یک یا چند عامل زیر می باشد : پیش اشتغال یا احتراق زودرس یعنی سوختن پیش از موعد مخلوط هوا و بنزین در سیلندر – آوانس زیاد که آ نرا زدن دلکو نیز می گویند – استفاده از سوخت خیلی ضعیف ( مصرف بنزین معمولی به جای سوپر ) – شمع نامناسب ( از نظر معیوب بودن و یا شمع سرد و شمع گرم ) – گرم کردن زیاده از حد موتور در اثر جرک گرفتگی و کثیف شدن رادیاتور .

به احتمال زیاد سوختگی واشر سرسیلندر یا سرسیلندر و محفظه آسیب دیده موتور میتواند سبب نشتی آب به محفظه مخلوط شدن هوا و سوخت شود که این امر باعث خروج آب از اگزوز شود.

شرکت کویر موتور چندی پیش این محصول را به لیست تولیدات خود اضافه کرده و فرایند فروش آن را کلید است. آنها را بردم که بدانند پایان اینراه، خانه بزرگ و راحت در لواسان نیست.» چندشب پیش در لواسان خانهای دیدم که قیمتش ۶۰۰ میلیارد تومان بود.

اما این دقیقاً همان اتفاقی است که هفته پیش در مینهسوتا رخ داده است. خب به این ترتیب ضریب درگ خودرو کاهش پیدا کرده است. حتی با وجود حالت اسپرت، این خودرو اصلا صدای ناهنجار و بیادبانهای ندارد و در تمامی حالات شخصیت خود را حفظ میکند و صدای آن چیزی کمتر از یک اپرای زیبا ندارد.

من هرچه نشستم حساب یکمیلیارد را بکنم، دیدم تا ظهور صاحبالزمان (عج) طول میکشد که عدد یک را به میلیارد برسانم. ما به عشق اینکار آمدهایم و تا ایران هست ما هم هستیم. در اینحد به خلبانها جفا شده، اما ایراد ندارد.

بعضیها با پول و آبرو بازی میکنند که به خانه میلیاردی میرسند اما اینخلبانها با جانشان بازی میکنند. فردا که به پایگاه رفتیم، سرگرد دانشمندی که یزدی هم بود، من را احضار کرد و گفت «چرا اینها را به سردخانه بردی؟

» محمودی هم پریده بود بیرون، اما چون هواپیما اینورت شده بود، ضربه مغزی و شهید شده بود. بدنش و همه لباسهایش سالم بود اما شهید شده بود. را جمع کردهاند داخل یکپتوی سربازی و میگویند «این حسین نافعی است!

توصیه کارشناسان جهت حرکتی پر قدرت و بدون لرزش، استفاده از کیت کلاچ استاندارد ایـساکو در داخل بستهبندیهای دارای هولوگرام است.

خوب به صورت استاندارد برای به دستآوردن حداکثر توان تولیدی این موتور شما حتماً باید از بنزین سوپر با شاخص اکتان 96 به بالا استفاده کنید.

فروش موتور سیکلت تریل 200 cc. این صدا خفه کن است که صدای گازهای خروجی را به دلیل موانع مرتب شده در آن کاهش می دهد. اینعکس را به کارخانه سازنده فانتوم فرستادند که گفتند چنینچیزی امکان ندارد و فتوشاپ است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *