چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

تمایل به استفاده از مبدلهای کاتالیستی به بیش از ۵۰ سال قبل برمی گردد. بلند گو در یک لوله که دور اگزوز پیچیده شده قرار گرفته است طوری که صدای موتوردراگزوز در راستای صدای بلندگو حرکت می کند.یک رایانه میکروفون هایی که قبل و بعد از بلند گو قرار گرفته اند را بررسی می کند.با دانستن چیز هایی در باره ی شکل و طول لوله ها،رایانه می تواند سیگنالی را برای تحریک بلند گو ایجاد کند.این سیستم می تواند بیشتر صدایی که از منبع می آید را خنثی کند.میکروفونی که بعد از بلندگو قرار دارد به رایانه اجازه می دهد بفهمد تا چه اندازه خوب کار می کند و در صورت نیاز تنظیماتی را انجام دهد.

این لرزش بیشتر به علت بالا و پایین رفتن پیستون ها در داخل موتور است. اما تشخیص علت این موضوع می تواند دشوار باشد.

حالا میتوانید مشغول به کار شوید، اما موضوع این است که اتفاقا شاید صدای موتور برق، خیلی خود شما را اذیت نکند؛ چون کسی که با دستگاه کار میکند با شرایط آن هم کنار میآید.

به همین دلیل بسیار مهم است که علائم خرابی کاتالیزور را بشناسید و بهموقع برای رفع آن اقدام کنید. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای موتورسیکلت شما نیز به وجود آمده باشد لرزش غیر قابل تحمل موتورسیکلت است. این مشکل نه تنها ناراحت کننده است ، بلکه نگران کننده و ناامیدکننده است.

موتورسیکلت ها گاهی اوقات در هنگام شتاب لرزش دارند که در سرعت های بالاتر، می تواند برای موتورسوار نگران کننده باشد. انبار مواد اولیه: سالن انبار مساحتی در حدود (m 12 36) دارد، قفسه های مواد اولیه و بعضی قطعات تولید شده توسط پیمانکاران خارج از شرکت در دو طرف سالن و کنار دیوارها تا انتها چیده شده اند، در انتهای سالن یک اتاق دیگر وجود دارد که قسمت انبار غیر تولیدی می باشد.

طراحان و تولید کنندگان انواع خودرو ها نیز در رابطه با این قطعات دقت و سخت گیری های زیادی داشته و تمام تلاش خود را برای تولید این قطعات با استاندارد های بالا میکنند. این مقاله می تواند با بیان دلایل احتمالی لرزش موتور سیکلت ، شما را راهنمایی کند و روش های مفیدی برای رفع این مشکل پیشنهاد دهد.

آنها خودرو های مشکل دار را فرا میخوانند و مشکل را حل میکنند، چون هیچ خودروسازی دوست ندارد به سوزاندن مشتریانش معروف شود.

ولی گاهی اوقات عملکرد آنها مختل می شود . هنگامی که برای موتورسیکلت شما مشکلی پیش می آید باعث ناراحتی شما می شود و لذت موتورسواری را از شما می گیرد. در صورتی که در خودرو ۲۰۶ سیستم ABS آن خراب شده باشد و خودرو روشن نشود با وصل کردن سیمهای سوکت ۱۹ به ۲۱ و سیمهای سوکت ۲۳ به ۲۵ خودرو روشن می شود.

دلایل دیگر ممکن است باعث ارتعاش شوند که شامل خمیدگی چرخ زنجیر جلو یا عقب، صفحه کلاچ خراب، شکستگی اگزوز، چسباندن پیستون ، یاتاقان میل لنگ ، گیرپاژ کردن سیلندرو…

لرزش شدید موتور سیکلت بر اثر شتاب مشکلی است که موتورسواران نمی توانند به راحتی آن را تحمل کنند. چرا موتورسیکلت شما هنگام شتاب گیری لرزش دارد؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *