چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

اما عامل ایجاد صدا در هنگام ترمز گیری کثیفی روی روتور ترمز، لنت ها و کفشک ها گرفته تا عوامل پیچیده تری چون خرابی بسیار زیاد لنت ها و یا کفشک های ترمز است. اگر این قسمت با نقص مواجه شود موتور یا با حالت سوخت کم-هوای زیاد (Lean) یا با حالت سوخت زیاد-هوای کم (Rich) مواجه می شود، و همچنین ممکن است مصرف سوخت را هم افزایش بدهد.

اما اگر دود سیاه همواره و با گرم شدن خودرو هم از اگزوز خارج شود خبر از بروز مشکل می دهد. در این وضعیت نسبت بنزین به هوا بیشتر شده (حالت Rich) و دود سیاه از اگزوز خارج می شود.

برای برنامه های تجاری ممکن است نیاز به نصب مخزن سوخت خارجی باشد. اگر زمان استارت زدن از اگزوز خودروی کمی دود سیاه بیرون آمد و بعدازمدتی با گرم شدن خودرو از بین رفت، دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. یکی از نکات مهمی که باید در تعمیر و نگهداری خودرو ورد توجه قرار گیرد، خروج دود از اگزوز است که با توجه به رنگ دود اگزوز می توان به مشکلات احتمالی موتور پی برد.

یکی از نکته های مهمی که در تعمیر و نگهداری خودرو باید به آن توجه شود، خروج دود از اگزوز است.

ولی اگر با گرم شدن خودرو و کارکردن بیش از نیم ساعت متوجه خروج دود سفید از اگزوز شدید باید به فکر تعمیر آن باشید. دود سفید همیشه نشان دهنده مشکل نست در برخی موارد افراد بخار خروجی از اگزوز برخی خودروها هنگام روشن کردن ماشین در اول صبح را را با دود سفید خروجی از اگزوز اشتباه می گیرند، این موضوع عادی است.

دود سیاه خروجی از اگزوز هیشه نشان دهنده مشکل حاد و غریب الوقوع نیست. پس یکی دیگر از راه های حل این مشکل تعویض رگولاتور سوخت است. سیستم سوخت رسانی خودرو به گونه ای ساخته شده تا در بازه ای خاص از مقدار بنزین کار کند.

30 ـ جاده خصوصي: راهي كه اشخاص يا مؤسسات براي كاربرد شخصي ساختهاند و استفاده ديگران از آن منوط به اجازه مالك است. منبع اگزوز اسپرت خودرو از جمله پرطرفدارترین لوازم تیونینگ خودرو است که جزو مهمترین اولویت ها برای اکثر ماشین بازها می باشد، منبع های اسپرت در مدل ها و برندهای مختلفی در بازار موجود است که در فروشگاه ما سعی شده مجموعه ای از معتبرترین برندهای منبع اگزوز موجود شود از جمله این برند منبع اگزوز اسپرت دوحالته ABS می باشد که از جمله منبع های دوحالته برای استفاده در معابر شهری و جاده می باشد.

بهتر است اجازه دهید موتور در طول شب خنک شده و سبب برای پیدا کردن دلیل کم کردن آب رادیاتور اقدام کنید. سر سیلندر موتور به دلیل قرار گیری در مرکز فرآیند احتراق یکی از پر استرس ترین و پر کاربرد ترین قطعه های موتور به شمار می آید.

قیمت مدل کوپه رقمی مابین 26000 دلار (430 میلیون تومان) در تیپ 1LS با موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری و گیربکس 6 سرعته دستی تا 50000 دلار (825 میلیون تومان) در مدل 1LT با موتور غول پیکر V8 و گیربکس 10 سرعته اتوماتیک در تیپ SS بوده و مدل کانورتیبل نیز با بودجه ای مابین 32500 دلار (535 میلیون تومان) در تیپ 1LT با گیربکس 6 سرعته دستی و موتور 4 سیلندر و 53000 دلار (875 میلیون تومان) در اختیار خریدار قرار می گیرد.

به طور کلی عمر مفید اگزوز بین ۴ تا ۵ سال بوده و حداکثر مسافتی که با آن می توان پیمود بین ۸۰ تا ۱۵۰ هزار کیلومتر می باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *