چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

قدرت این موتور ایده آل است در این قیمت و شما با آن براحتی میتوانید سه ترک هم موتور سواری کنید.(البته این کار رو انجام ندهید) نهایت سرعت این موتور اما زیاد نیست و احتمالاً شما را راضی نمیکند، شتاب آن هم در حد متوسط است.

از مزایا مشخصات موتور سیکلت کی وای میتوان به جعبه دنده بسیار نرم و 5 دنده، مصرف سوخت کم و قدرت خوب نسبت به رقبا هستند.

نگهداری از کی وی اصلیترین دلیل اصلی برای نخریدن آن است، گران بودن قطعات و کم بودن قطعات و همچنین استهلاک بالا باعث شده بسیاری از افراد آن را برای کسانی که مشاغلی مانند موتور مناسب پیک موتوری دارند پیشنهاد نکنند.

معمولا لاستیک های پهن برای خودروهای غیر جاده ای مناسب است، خودروهایی که بیشتر در کوه و بیابان و طبیعت گردی استفاده می شوند.

۲. منبع انبساطی که در اجزای داخلی این قطعه به کار رفته است سبب کاهش صدای خروجی حاصل از احتراق موتور می شود و در کاهش آلودگی صوتی سهم بسیاری دارد.

شرکت نیکران موتور با درک این موضوع اقدام به فروش موتور کی وی 150 کرد. زین کی وای بسیار نرم است و حس خوبی را به راکب منتقل میکند. صدای خروجی از اگزوز کی وی نرم و کم است. از لحاظ ظاهری کی وای کاملاً استاندارهای یک موتور استریت را رعایت کرده است اما کمی ارتفاع آن بلند است.

البته در شهری مانند تهران لوازم و قطعات آن از نمایندگی نیکران موتور راحت پیدا میشود اما در شهرهای کوچک ممکن است به دردسر بیوفتید.

چراغ های عقب هر چند نمای اسپرت تری را به خود گرفته اند اما نگارنده حالت اشک مانند مدل سدان و زیبایی فوق العاده محشر در شب را بیشتر می پسندم.دوربین دید عقب هم بالای آرم کیاموتورز نصب است که جای آن کمی در ذوق می زند ولی این ارتفاع بالای محل نصب آن باعث دید واضح و کاملی در مانیتور خودرو شده است که در کمتر اتومبیلی دیده می شود.

هر چه وزن موتور شما بیشتر باشد راندن آن دشوارتر میشود. پنل روی فرمان آن عقربهای طراحی شده است، البته نشانگر بنزین دیجیتال است و بارها گزارشی مبنی بر دقیق نبودن آن مطرح شده است.

همچنین رینگ آن از حالت پرهای که در این رنج قیمت مرسوم است، خارج شده است. آن را در کامنت بنویسید. خوب پس باید گفت بالاخره آن کارت برنده جنسیس کوپه اینجا هم به کار گرفته شد و در حقیقت برتری کاملی را نسبت به GT86 داشت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *