چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

این یک نشانه رایج است که در خودروها، حتی خودروهای مدرن به هنگام روشن شدن در صبح دیده می شود. اگر این فشار کم شود سوخت کافی به موتور برای روشن شدن نمی رسد.

سیستم سوخت خودرو برای کار کردن در فشاری مشخص که توسط یک رکلاتور فشار سوخت کنترل می شود طراحی شده است.

اگر این فشار زیاد شود منجر به سوخت رسانی بیش از حد شده و این امر عملکرد موتور را سخت و سوخت رسانی را ضعیف میکند. اگر رگلاتور (تنظیم کنند) خراب شود فشار نسبت به حد تعیین شده سیستم نوسان پیدا می کند.

بدین جهت موتوهای دیزل را فقیرسوز می نامند. بايد آنها را تعويض نماييد. این اتفاق ناشی از وجود سوخت اضافی در محفظهای است که سوخت و هوا را با هم مخلوط کرده و میتواند ناشی از خرابی برخی قسمتهای موتور خودرو نیز باشد.

اگر انسان امروزی در آرامش بیشتری به سر می برد و تمام تکنولوژی دنیا تلاش برای سرعت و امنیت و آرامش بیشتر دارند، سر و صدای یک موستانگ همچنان جلب توجه می کند، چرا که این محصول آمریکایی، انگشت بر جایی می گذارد که نه با مکان محدود می شود، نه زمان به آن تاریخ انقضا می دهد.

این خبر بسیار خوبی نیست، اما با وجود این مشکل به احتمال زیاد تمامیت ساختاری موتور خودروی شما به خطر نمی افتد.

راه حل این مشکل تعویض انژکتور سوخت است. راه حل این مشکل تعمیر انژکتور سوخت است. اما اگر بعد از گذشت زمان و کار کردن موتور این وضعیت ادامه داشت، یک مشکل اساسی در خودروی شما وجود دارد. انژکتورهای سوخت قطعات کوچک الکترو مکانیکی هستند که برای اسپری کردن میزان از قبل تعیین شده ای از سوخت به دهانه ورودی منیفولد (چند راهه) که مستقیما رو به روی شیر ورودی قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرند.

واشر گلویی اگزوز برای جلوگیری از نشتی دود و همچنین درزگیری مناسب در قسمتهای اگزوز خودرو مورداستفاده قرار میگیرد. اگر بخواهیم صدای اگزوز ماشین را تغییر دهیم، چند راه وجود دارد: در سیستم اگزوز خودرو چند منبع یا انبار اگزوز قرار دارد که مهمترین وظیفه این انبارها کم کردن صدای خودرو است.

معمولا دود سفید زمانی از اگزوز خارج میشود که موتور ضد یخی که در اثر نشتی در محفظه احتراق چکیده است را بسوزاند.

به عنوان یک قاعده ، یک رزوناتور در جلوی آن ، نزدیک به موتور نصب شده است ، که ارتعاشات فرکانس پایین را کاهش می دهد و نقش یک جزء اضافی را در سیستم اگزوز بازی می کند. اگر این طور باشد احتمالا به دلیل تراکم در سیستم اگزوز خودور شما است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *