چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

پس از تماس با فروشنده، کد تخفیف کاوالا۱۸ را اعلام فرمایید. پس از تماس با فروشنده، کد تخفیف کاوالا۸۶ را اعلام فرمایید. بدين منظور است كه توليد و عرضه يك اگزوز برتر مبتني بر دانش و طراحي عملي، ضمن كاهش آلودگي هاي صوتي و شدت صدا در حد شنوايي مجاز و كاهش و انتقال حرارت ناشي از احتراق در موتور، سازگاري با محيط زيست و كاهش آلودگي هاي تنفسي، با ايجاد فشار برگشت مناسب بر شرايط عملكردي موتور و مصرف بهينه سوخت نيز اثر گذارده و ضمن فراهم آوردن شرايط احتراق كامل در موتور خودرو، كاهش مصرف سوخت و صرفه جويي هاي ارزي و اقتصادي زيادي را نيز نصيب كشور مي نمايد.

با چرخاندن دسته گاز توماهاک ، صدای خشن و گرفته ای از خروجی های اگزوز یک پیشرانه 10 سیلندر به گوش می رسد .

ولی از من میشنوی نکن موتور سنگین که نیست بخای صدای هیولا بده من خودم کردم الانم یکم پشیمونم :دی ! اگه میخای میتونی یه کلید تو اگزوز بزاری و یه چندتا سوراخ هم بکنی هم برات سوت میزنه هم آوازبا صدای بلند میخونه !

اگه خاستی سوراخ کنی یه چندتا عقب اگزوز سوراخ کن یه چندتاهم به کنار اگزوز (آخر اگزوز) ! دنده عقب و جلو طلایی فولادی با تکنولوژی تایوان. هر موتوری که با سوخت فسیلی کار میکند، بعد از احتراق تولید گازهای شیمیایی و حرارت خواهد کرد.

همچنین به موجب طرح کاهش آلایندگی هوا تست صحت عملکرد مبدل کاتالیزور از سال ۹۱ در معاینه فنی اجباری شده است. درون گیربکس مشکلی ایجاد شده است. یکی از پاسخهای سوال چگونه موتور ماشین را تقویت کنیم تقویت سیستم اگزوز آن است.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل،فیلم که توسط جند جوان ثروتمنددر گاراژی در چین گرفته شده نشان میدهد که یک جوان سعی دارد تا با دود اگزوز لامبورگینی گوشت خود را کباب کند از این رو راننده مدام گاز می دهد تا دود بیشتر و داغ تری به گوشت بخورد.

طول عمر مفید کاتالیست، متناسب با نوع سوخت ماشین متفاوت است؛ زیرا حجم و انواع آلایندگیهای سوختهای مختلف با هم متفاوت است.

با اگزوز موتور هوندا 200 سربسر عوض میکنم. یک عدد اگزوز شیرازی دارم درجه یک فوق العاده تمیز یکماهه انداختم رو موتور. این قطعه ساخت ایران و حاصل چندین سال تحقیق و توسعه و کاملا استاندارد میباشد و تمام تستهای آزمایشگاهی بر روی انجین موتور سیکلت انجام شده.

بسته شدن این صدا خفه کن بسیار سریع است به این صورت که کافیست قطعه را به خروجی اگزوز وصل و پیچ آلنی را که تحمل فشار تا یک تن را دارد تا جایی که ممکن است سفت نمایید.

برخی حتی طرح های خود را مخفی نگه دارند. در حالی که ما برخی از سیستم های جهانی مانند لوله های کروم دریاچه و لوله های جانبی برای ساخت سفارشی ارائه می دهیم، اکثر سیستم های اگزوز عملکردی که در قفسه های دیجیتال ما پیدا می شوند، مخصوص خودرو هستند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *