چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

دمای بالا باعث ترکیدن مخزن انبساط خودرو شد و مایع خنک کننده قرمز رنگ نیز روی زمین جاری شد. این پیشرانه قادر بود به بالاترین قدرت 76 اسب بخار در دور موتور 9000 دور در دقیقه برسد و خروجی های آن نیز به دو اگزوز سه تایی تقسیم می شد.

این قطعه ساخت ایران و حاصل چندین سال تحقیق و توسعه و کاملا استاندارد میباشد و تمام تستهای آزمایشگاهی بر روی انجین موتور سیکلت انجام شده. نیازی به گفتن نیست، موتور سیکلت “کاوازاکی نینجا 250” تبدیل به یک عضو شایسته تیم نینجا!

شبیه به صدای فابریک موتور های 250-300 شده! به عنوان مثال، اگر قرار است صبح زود و زمانی که همسایهها در خواب هستند، به سر کار بروید، میتوانید موستانگ را به گونهای تنظیم کنید که در ساعتهای ابتدایی صبح، بیصدا روشن شود.

کولین فورزیک گاراژ دار انگلیسی است که چندی پیش خطرناکترین دوچرخه دنیا را به نمایش گذاشت.این دوچرخه یا یک موتور جت کار می کند و ظاهری بسیار عجیب دارد و البته بیشتر به عنوان دوچرخه ای خیلی سریع شناخته می شود.

هنگام نصب این سیمها از موتور به ماژول اشتعال ، کد رنگ را مشاهده کنید. و سپس آن را فقط حق توسعه مهارت های لازم برای مطیع تر “motodruge”، یک نوع از نقص آمرزنده در رانندگی استاد خود. لباسی خاص خودرو شما بهترین انتخاب برای سیستم های اگزوز کارخانه سبک، لباسی جهانی برای سیستم های سفارشی ایده آل هستند و یا اگر یک وسیله نقلیه خاص در دسترس نیست.

با خطر بسیار خاص برای دیدار با مشکل به دنبال سواران تازه کار. اما خریداران که برای خود تعریف کرده اند از معیارهای در هنگام انتخاب یک موتور سیکلت و آنچه آنها را در مرحله اولیه می خواهید، فقط شروع به درک که ماندن در کپی روشن است که بسیاری از لذت به ارمغان خواهد آورد که motoprogulkah و اجازه می دهد برای نشان دادن به دوستان خود را با غرور و افتخار.

نمایشگاه EICMA-2007 معرفی مخاطب دو مدل موتور سیکلت کاوازاکی نینجا – 250R و ZX-10R. با وجود حجم نسبتا کم از موتور نینجا 250، قطعا نمی توان گفت که این مدل موتور سیکلت به نحوی ناقص است در مقایسه با همتایان قدرتمند تر است.

و پس از کسب دو چرخ هواپیما کنترل لازم دیگر به راحتی می توانید به توسعه مدل های داشتن موتور جدی تر حجم ادامه دهید. در این حالت روغن موجود در سر سیلندر برای روانکاری اسبکها و میل بادامک از طریق سوپاپ باز مانده وارد سیلندر شده و با سوخت موجود در سر پیستون پس از جرقه زدن شمع میسوزد .

190 E Elektro is a Electric اگر مطالعاتی مانند این مرسدس با انتشار صفر مرسدس 190E آغاز شود ، اتومبیل های الکتریکی خیلی زودتر وارد بازار اصلی می شوند. درک کمی از قدرت تازه وارد “کاوازاکی 250 نینجا” (قیمت که، به هر حال، کمی نیش) و آن نیروی انفجاری می تواند تاثیر منفی بر ایمنی خود را دارند.

حال اگر آمپر آب بالاتر از مقدار مشخص هنگام روشن شدن فن رفت و به جای قبلی خود بر نگشت باید چه اقدامی کنیم ؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *