چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

طراحی مجموعه سوییچ تماما از نو انجام گرفته است. با طراحی جدید، در باک و زین به جای استفاده از کلیدهای معمول، اکنون به صورت الکترونیک و با سوییچ های روی فرمان باز می شوند.

یکی از سری موتورسیکلت های زونتس در کشورمان، سری Z4 است که از نظر فنی شباهت های بالایی به دیگر محصولات زونتس در کشورمان دارد و البته از نظر طراحی نیز به مدل های نیکد، اسپرت و مسافرتی تقسیم می شود.

همان طور که گفته شد از نظر فنی بین این سری و مدل های دیگر زونتس در کشورمان تفاوتی نیست. پدال/ پس از انتشار یک تیزر، دوکاتی موتورسیکلت تولید محدود «دیاول ۱۲۶۰ لامبورگینی» را معرفی کرده است. از دیگر نکات جالب این موتورسیکلت، استفاده از شاسی آن به عنوان خنک کننده روغن است.

دید. در این سری از موتورسیکلت های زونتس نیز، روغن در بدنه و لوله های شاسی جریان دارد تا هم نیازی به نصب یک مخزن اضافه برای روغن نباشد و هم با انتقال حرارت بین روغن و شاسی، به خنک شدن موتور نیز کمک شود.

زونتس Z4 250 R میتواند نظر مشتریان را نسبت به محصولات چینی تغییر دهد، زیرا کیفیت ساخت اجزا و قطعات مختلف آن در سطح بالایی قرار دارد و حس یک کالای ارزشمند را منتقل میکند. تمامی خودروها دارای یک مشخصه یکسان هستند ،ایجاد آلودگی .امروزه تمامی شرکت های تولید خودرو در تلاش اند تا این آلودگی را کاهش دهند به همین دلیل وسیله ای که برای کاهش آلودگی در صنعت خودرو تولید شده است ،کاتالیزور نام دارد .هنگام خروج دود از اگزوز،از کاتالیزور که در قسمت پایانی اگزوز قرار دارد عبور می کند تا آلودگی موجود در داخل دود کاهش یابد .

برای خروج گازها نیاز به لوله های جداگانه نمی باشد. این شیوه جذاب و دلپذیری برای باز کردن قفل است.

حتی اگر باتری در داخل موتورسیکلت نباشد یا به کلی خالی شده باشد، کافی است کلید را به قسمت پایین زین، سمت راست، نزدیک کنید تا قفل موتورسیکلت را باز کند. نزدیک به دو قرن از ابداع اولین موتور برق می گذرد و در این سال ها شاهد ابداع انواع مختلف موتور برق ها بوده ایم، آخرین مدل موتور برق درحال حاضر ارائه شده است، موتور برق های اینورتر می باشد، که دارای یک موتور بوده که نسبت به میزان بار با سرعت های مختلف کار می کند و روش کار آن به این صورت است که ابتدا خروجی جریان را به جریان مستقیم، سپس به برق AC تبدیل می کند که ولتاژ و فرکانس مناسب را دارا می باشد و بخاطر ایجاد جریان پایدار برای وسایل الکتریکی که به نوسانات جریان برق حساس هستند، ایده آل می باشد.

محصول اسپرت زونتس در این سری Z4-249X نام داردکه بادشکن بزرگ بالای فرمان و فلاپ های اطراف بدنه، از این موتورسیکلت یک محصول جذاب و خاص ساخته که در ترکیب با اگزوز دوتایی خاص آن، یک ترکیب زیبا و البته نو ایجاد کرده است.

دو نوع استاندارد در اروپا وجود داشته است كه ECE (كميسيون اقتصادي ملل متحد اروپا -ژنو) و EEC (جامعه اقتصادي اروپا -بروكسل) دو سازماني بودهاند كه آنها را تدوين كردهاند.

دکمهها در هر دو سمت راست و چپ دسته فرمان چیده شدهاند و این کاربرد آنها را برای راکب آسانتر میکند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *