چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

یکی از شایعترین مشکلاتی که در خودروهایمان با آن روبهرو شدهایم، داغ شدن موتور است. در حالیکه این دودها یک محصول جانبی برای کار کردن موتور هستند میتوانند برای محیط زیست مضر باشند، همچنین در آلودگی هوا نقش داشته و باعث ایجاد مشکلاتی برای سلامتی برخی افراد شوند.

مایع خنککنندهی موتور، وظیفهی انتقال حرارت ناشی از عملکرد اجزای موتور را به رادیاتور و از رادیاتور به محیط دارد. به نقل از نقدستان، در ماههای گرم سال، فشار مضاعفی به اجزای مختلف موتور و مشخصاً به سیستم خنککننده وارد میشود.

فشار داخل سیلندر تا حدود 40 اتمسفر بالا میرود و بر اثر این تراکم زیاد حرارت هوا داخل سیلندر به شدت افزایش یافته و به حدود 600 درجه سانتیگراد میرسد.

کاری که باید انجام داد – فشار گاز را کم کنید ، دلکو را تنظیم و آوانس خوکار آنرا بررسی و میزان نمائید . معمولاً در غالب خودروها باید در سرمای زیاد تا 50% ضد یخ و در گرما تا حداقل 40% از ضد یخ استفاده شود.

آگاهی نسبی از مباحث مربوط به مشکلات شایع در خودروها و برخورداری از توانایی تحلیل آنها، میتواند صرفهجویی در هزینه و زمان شما و حتی جلوگیری از کلاهبرداریهای احتمالی شود. همچنین گرم کردن خودرو در حالت سکون میتواند باعث حل شدن بخشی از روغن در بنزین به دلیل متفاوت بودن مقدار ویسکوزیته باشد.

داغ کردن و جوش آوردن هم مثل ایرادهایی دیگری که از خودروی شما سر میزند، در صورت تشخیص زودهنگام و عیبیابی؛ با صرف هزینهی کمتر و آسیب ناچیزتری قابلحل شدن است.

اگزوز شرکتی موتور سیکلت: این نوع اگزوز به صورت پیش فرض به وسیله کارخانههای سازنده موتورسیکلت روی آنها نصب میشود.

اگر صدای جیغ لنت ها تبدیل به صدای آهن قراض شده نشان دهنده کشیده شدن دو فلز روی یکدیگر می باشد.

چگونه می توان با دستان خود یک حرکت رو به جلو صاف به موتورسیکلت ایجاد کرد؟ توصیه می شود هرگز برای استفاده معمولی از این اگزوزها استفاده نکنید، زیرا با صدای ناخوش آیند آرامش شهروندان را به خطر می اندازد.

سیستم اگزوز جوش قابل حمل یک راه حل با کارایی بالا برای استخراج اگزوز است. پکیج اگزوز تک آرت شامل مافلر کنترلشده توسط سوپاپ، مدیریت سوپاپ الکترونیکی و سیمکشی ویژه است. امروزه میتوان با خرید یک سر اگزوز و نصب آن در انتهای اگزوز- زیر سپر خودرو، به صدایی شبیه به صدای سوت رسید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *