چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

گسترشنیوز: توقف استفاده از بوقهای با صدای آزاردهنده موضوعی است که شهروندان به آن اشاره کردهاند و گفتند: «استفاده از بوقهای گوشخراش در وسایل موتوری مدتی است مرسوم شده و در عین حال که به راحتی با بررسی هنگام معایه فنی این معضل قابل رفع است، اما شاهد استفاده آسان آن بر روی خودروها و وسایل موتوری هستیم.

اما بلافاصله قابل توجه خواهد شد، زیرا ظرفیت به طور قابل توجهی کاهش پویایی جنبش و در حالی که. در ماشین به طور کامل ناراحت کننده می شود، اگر بوی بنزین به طور غیر منتظره در کابین ظاهر شود. و به خصوص به شدت از یک ماشین با یک موتور تزریق استفاده می شود، از آنجا که بنزین گرما فقط زمان را تبخیر می کند و دیگر نمی تواند باعث آسیب زیادی شود.

آیا تا به حال صدای کارکرد خودرویی که چدنی اگزوز آن باز شده را از نزدیک شنیدهاید؟ اگر مشکل با گرمایش ناپدید نشود و بوی همچنان احساس می شود، پس از آن ارزش چک کردن شمع های احتراق، DMRV، پروب لامبدا و غیره اگر بعد از آن مشکل حل نشد، خروجی صد و تشخیص است.

پس از این توضیح کوتاه، اجازه دهید رقابت این دو آب نبات توت فرنگی قرمز رنگ زیبا ولی با کمی مزه تند را استارت بزنیم.

از طرفی، کمپانی پورشه که چند دهه است پورشه 911 را تولید میکند، معتقد است لامبورگینی گارالدو، پدر جد لامبورگینی هوراکان، به کتاب های تاریخ پیوسته است و دیگر هرگز دیده نخواهد شد.

یکی دیگر از دلایل این است که اگر یک یا چند سیلندر موتور شکست خورده باشد. به عنوان یک نتیجه از موتور سرد شروع می شود. و نکته دوم در زمان تعویض روغن استفاده از شوینده موتور است ، شوینده موتور ماده پاک کننده بسیار قوی میباشد که قبل از تعویض روغن بایستی درون موتور ریخته شود که در نهایت کافی است بعد از این کار موتور 20 دقیقه کار کند (بهتر است ماشین رانده شود) این ماده علاوه بر اینکه داخل موتور را کاملاً پاک میکند میتواند صافی کارتر را نیز پاک کند که در نتیجه این کار پمپاژ روغن به نحو احسنت انجام خواهد شد.

به عنوان یک نتیجه از پوشیدن یا نازل های سست. شاید در آینده، زندگی شما را نجات دهد و می تواند از یک شکست بزرگ جلوگیری کند.

با بیش از 100 صدای موتور سیکلت رایگان ، می توانید صدای تلفن های دلپذیر موتور همه مدل های محبوب را از هر نقطه توسط تلفن هوشمند خود گوش کنید.

با این کار می توانید پول زیادی را که به تعمیرکاران پرداخته اید ذخیره کنید.اگر مبتدی هستید ، توصیه می کنم با جوشکاری MIG شروع کنید. این اتفاق می افتد به دلیل راه اندازی یک موتور سرد، کنترل کننده احتراق یک مخلوط سوخت دوباره وارد شده را ایجاد می کند که چنین اثر ناخوشایند را می دهد.

اگر بوی ناپدید نشود، پس از شروع یک بازرسی دقیق تر، با شروع از مکان های قبلا ذکر شده است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *