چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

خب به این ترتیب ضریب درگ خودرو کاهش پیدا کرده است. سیستم لانچ کنترل را فعال کرده و تست شتاب را آغاز می کنیم. اگر سیستم خنک کننده خودرو خود را زمان زیادی می باشد که تعویض نکرده اید و یا در رادیاتور به جای ترکیب آب مقطر و ضد یخ،آب معمولی و یا ضد یخ خالی می ریزید واشر سرسیلندر و یا خود سر سیلندر آسیب می بیند و دی اکسید کربن یا روغن وارد رادیاتور می شود دما بالا می رود و در برخی مواقع شیلنگهای رادیاتور می ترکند.

در این صورت عملکرد بهتری در پیست و یا جاده داشته باشد. یکی از امکانات جالبی که در AMG GTS وجود دارد سیستمی به نام Airpanel است که یک سیستم کمکی آیرودینامیک بوده و می تواند به صورت خودکار جلوپنجره را باز یا بسته کند.

بهتر است توضیحاتی در این باره به شما بدهیم. خب طبق آزمایشات صنعتی ، موتورهای روغن مصنوعی ۴۷٪ بهتر از موتورهای استفاده شده از روغن موتور معمولی عمل می کنند.

انتخاب روغن موتور بنز مصنوعی در مقابل روغن معمولی روغنهای سنتتیک که هنوز هم دارای روغن خام هستند. که باعث صرفه جویی در مصرف روغن می گردد.

پس انتظار می رود که در سال 2021 دیگر برای استارت زدن از کلید و سوییچ استفاده نشود. ماده 24 – هرگاه پزشك و افسركاردان فني شهرباني تشخيص دهند كه اشخاص مبتلا بضعف بينائي يا شنوائي و همچنين اشخاص مذكور در بندهاي 5 و 6 ماده قبل بكمك عينك يا سمعك يا ساير وسائل مصنوعي بطور طبيعي قادر برانندگي ميباشند صدور گواهينامه بنام آنان در صورت جمع شرايط لازم ديگر مانعي ندارد لكن در متن گواهينامه بايد تصريح شود كه فقط با عينك يا سمعك يا چه نوع وسيله اي ميتواند رانندگي نمايند.

این خودرو همچنین به صورت استاندارد به امکاناتی همچون سیستم تعلیق اسپرت AMG، سیستم انتخاب حالت های رانندگی مختلف با نام AMG Dynamic Select، دیفرانسیل لغزش محدود و صندلی های اسپرت AMG مجهز شده است.

کمک فنر عقب به صورت تکی است که قابلیت تنظیم نیز دارد. به علاوه ترمز جلو این موتورسیکلت از نوع دیسکی ۲۶۰ میلیمتری است که کالیپر دو پیستونه دارد، ترمز عقب نیز مانند جلو دیسکی ۲۲۰ میلیمتری است.

به گزارش کاماپرس، پورشه ماکان مدل GTS با یک موتور 6 سیلندر 2.9 لیتری مجهز به توربوشارژر دوگانه عرضه می شود که قادر است 434 اسب بخار قدرت تولید کند.

AMG GTS با داشتن گشتاور 670 نیوتن متری برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت تنها به 3.8 ثانیه زمان نیاز دارد.

آنها ایده خوبی در هر مکان هستند و در اکثر اراضی عمومی مورد نیاز هستند. به طور کلی می توان عنوان نمود تمام خودروهای جهان به نوعی منبعی برای آلودگی و افزایش آلایندگی ها در محیط زیست می باشد. ویژگی های برای خودرو دارد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *