چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

تنها نکاتی که در نسخههای روغن موتور پارانوکس متفاوت است، شاخص گرانروی و API آنها میباشد. اگر سوالی در مورد مشکل دارید ، با ما تماس بگیرید ، ما راه حل را برای شما ارائه خواهیم داد.

Q2. در مورد خدمات شما چیست ؟ HEKO در شهر پرجمعیت Suzhou واقع شده است، یکی از برجسته ترین تولید کنندگان و تامین کنندگان تهویه تهویه در چین، یکی از برجسته ترین فن های سانتریفوژ منفرد دیفرانسیل عقب 681 میلیمتر (با 72 موتور) است.

مرسدس بنز W201 نام داخلی برای سدان های مرسدس سری 190 ، طیف وسیعی از موتورهای جلو ، درایو عقب ، پنج سدان چهار درب ساخته شده در یک نسل ، از 1982 تا 1993 به عنوان اولین شرکت فشرده – جمع و جور اتومبیل کلاس.

از سال 2008، ما برای تولید سیستم تهویه تهویه با بهترین طراحی و ارزان قیمت اختصاص یافته ایم به تولید با کیفیت موتور DC Centrifugal Centrifugal منحنی دیفرانسیل عقب Ø190 × 68.5mm (با 72 موتور).

برای کسی که میخواهد ماشین خود را دوباره بفروشد، تعویض سیستم اگزوز سرمایه گذاری خوبی است زیرا باعث افزایش قیمت ماشین میشود.

1.همه قیمت ها را شامل نمی شود وظیفه یا مقصد مالیات است. در تیونینگ صندلی ممکن است شما به یک روکش صندلی بسنده کنید و ممکن است پا از این فراتر بگذارید و کلا اقدام به تعویض کل صندلی کنید و یک صندلی با ویژگی ها و مشخصات فوق را برای خود انتخاب کنید که حتی پشت کلاهک آن نیز به صورت فابریک دارای مانیتور باشد.

در این جبهه دست کم بیش از 5000 هواپیمای روسی را سرنگون کرد. از آنجایی پیدا کردن مدل کارخانهایِ این قطعه در ایران دشوار است، قیمتش هم به مراتب بالاست. در این مقاله قصد داریم تاثیر اگزوز های اسپرت در مصرف سوخت و شتاب خودرو و همچنین مزایا و معایب منبع اگزوز اسپرت را بررسی کنیم.

سیستم های تهویه خروجی نسبتا ساده و ارزان برای نصب هستند. سنسور اکسیژن خودرو (۰۲۵۸۰۱۷۰۱۸) است که بر روی لوله اگزوز موتور خودرو (مرسدس بنز) نصب شده است. این گازها باید هنگام عبور از منیفولد و صدا خفه کن اگزوز دیزل ژنراتور در مسیر خود مانعی نداشته باشند که فشار منفی back pressure ایجاد نماید که سبب کاهش توان موتور و بازدهی دیزل ژنراتور می شود.

شاخص اصلی عملکرد است – چه مقدار هوا به قادر به جلو دستگاه در واحد زمان است. به طور معمول یک سیستم تهویه اگزوز از یک فن واحد متصل به یک نقطه اگزوز مرکزی در خانه تشکیل شده است. برچسبها: موتور سیکلت اصلاح لوله اگزوز, موتور فرار, موتور سیکلت, اگزوز تغییر, ارزان موتور سیکلت اصلاح لوله اگزوز, با کیفیت بالا موتور فرار, چین موتور سیکلت اگزوز تغییر تامین کنندگان.

اکثر وسایل نقلیه دارای دو سنسور اکسیژن ، کسانی که موتور های V6 و V8 مجهز به اگزوز دوگانه دارای چهار سنسور اکسیژن-یک بالادست و پایین دست از مبدل کاتالیزوری در هر بانک از موتور. اما بحث محیط زیست همواره یکی از بحث های جانبی و بدون اهمیت در کشور ما بوده و هست و همین امر سبب شده است تا هزینه تعویض این قطعه مهم، در کشور ما بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان نیز متفاوت باشد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *