چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

در صورتیکه امکان داشته باشد پیچ گاز را زیاد کنید. دود خارج شده از اگزوز را بررسی کنید. همین طور برخی از افراد اقدام به ایجاد چند سوراخ در انتهای لایه خارجی اگزوز موتور کرده و با این کار سعی در خروج هوای بیشتری از آن را دارند.

این قطعه یعنی کاتالیزور خودرو در قسمت پایانی اگزوز قرار می گیرد که با انجام یک سری از واکنش های شیمیایی و تبدیل گازهای سمی به گازهای کم ضرر، از آلودگی بیشتر هوا و خطرات زیست محیطی جلوگیری می کند.

لوله ها را از نظر نشت هوا کنترل کنید و در صورتیکه عیبی پیدا نکردید باید با متخصص مشورت کنید. از نظر درون دسترس بودن قطعات چون ترانزیستور ( شارژر )، باتری، بوبین، کنتاکت راهنما، و .. بـه راحتی درون دسترس بوده و بسیـار سریع مـیتوان اقدام بـه تعویض آنـها نمود.

لطفا دنا جديد رو با کيفيت روانه بازار کنيد نه اينکه اول توليد کنيد بعد نظر سنجي کنيد و ايرادهاشو پيدا کنيد مگر نردم پولشون رو از جوب اب ميدا کنيد ترو خدا براي مردم ايران که اين همه با شرفن احترام قائل بشيد شرکت تويوتا يه ايراد پيدا ميکنه مدير عاملش تا کنر خم ميشه و عذر خواهي ميکنه ولي ما چي ترو خدا براي نردم ايران ارزش قائل بشيد بخدا اون دنيا بايد جواب گو باشيد .

برای این که جریان رو به جلو آرامتر شود و “از طریق” دسی بل در خروجی عبور کند ، از یک طرح ساده استفاده شده است که رانندگان آن را فلوت می نامند. اگر همین صدای تولیدی نیز برای لذت شنیداری مالکان کفایت نکند همواره سیستمهای افترمارکتی هم وجود دارند که صدای پرطنینتری را ایجاد میکنند.

⚫ فن پشت بامی صنعتی : این مدل از دو مدل قبل از قدرت بیشتری برخوردار است که میتواند برای محیط های صنعتی از جمله کارخانه ها انتخاب مناسبی باشد.

تعمیر: از آنجایی که تمیز کردن شمع قبلی بیهوده است، استفاده از شمع جدید الزامی است. رجوع کنید با تکیه بر مسئله ساسات جرقه و شمع ها. فیلتر هوا را بردارید و کار ساسات را کنترل کنید. ساسات درست کار نمی کند.

بنزین به کاربراتور نمی رسد. به قسمت ” گردش موتور عادی ولی روشن نمی شود.”. صدای رینگ پیستون شبیه صدای سوپاپ و تایپت است اما صدای رینگ در هنگام شتابگیری موتور بلندتر است .

در دور آرام موقعی که موتور سرد است خاموش می شود. عوامل متعددی مانند ارتفاع از سطح دریا، دمای هوا، دمای موتور، میزان فشار جو و فشار وارد شده بر روی موتور میتوانند بر مقدار اکسیژن واردشده به موتور و در نتیجه کیفیت عمل احتراق تاثیرگذار باشند.

اتصال بدنه موتور پمپ بنزین را چک کنید و به پمپ تقه بزنید، اگر شروع به پمپ کردن بنزین کرد، پمپ را سوار کنید. مطمئن شوید که مسیر از مخزن بنزین تا پمپ بنزین باز است، سر پمپ را بردارید و فیلتر پمپ را تمیز کنید و مطمئن شوید موقعی که سر پمپ را دوباره بستید محکم است و راه نفوذ هوا بسته شده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *