چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

اما همیشه بوده اند جوانانی که دنبال خودرویی مثل جنسیس کوپه باشند. به طور کلی اگر دنبال خودرویی هستید که قدرت موتور بالایی داشته باشد، شتاب خوبی داشته باشد و در کنار قیمت نسبتا مناسب بسیار در چشم باشد جنسیس کوپه مناسب شماست.

مخزن پرفشار آتش خاموش کن در خودرو ها و اماکن مختلف که جایگزین کپسول های آتش خاموش کن می باشد، جدیدترین اختراع است.

موتور خودرو، قلب خودرو است و آسیبهای به ظاهر کوچک میتواند قلب خودرو را از پا در آورد. نتهای اگزوز آن،Bass بیشتری را حتی از یک خودروی تیون شده با صندوق عقبی پر از ساب ووفر تولید میکند! یکی از جایی که می دانید زنده هستید ، احساسات شما نشاط آور می شوند ، صداهای مست کننده ای است که در آن هر درایو به یک ماجراجویی تبدیل می شود و هر لحظه پشت فرمان یک لذت کامل است.

مولکول های این گاز با مولکول های کم فشار داخل لوله برخورد میکنند و نتیجه ای غیر از فشردگی به بار نمیآورد.

تویوتا GT86 به عنوان رقیبی برای این خودرو از لحاظ قدرت موتور و توانایی فنی در سطح بسیار پایینی قرار می گیرد اما هندلینگ بهتری دارد. شتاب خودرو عالی است . عرض خودرو کمی زیاد است که شاید در مناطق قدیمی تهران کمی مشکل ساز شود اما به طور کلی جنسیس کوپه ابعاد نا متعارفی ندارد و به عنوان یک خودروی شهری هم می توان از آن استفاده کرد.

برای برطرف کردن مشکل دود آبی اگزوز، موتور باید توسط یک تعمیرکار ماهر بررسی شود تا از بروز صدمات بیشتر به موتور جلوگیری شود. بنابراین منظور از سایپا یدک همان برندی است خود شرکت سایپا از آن استفاده می کند.

روغن پمپ هيدروليک فرمان کم شده است. جنسیس کوپه و یا به طور کلی خودروهای جوان پسند که معمولا مالکینی جوان و اهل هیجان داشته اند معمولا نمونه سالمشان کم پیدا می شود. رنگ آن قبلا سبز بودهاست، اما اکنون رنگ آن به تولیدکننده ماشین یا نوع مایع خنککننده بستگی دارد.

این مدل اگزاست فن های اکسیال یا محوری دارای یک فن محوری از نوع مکنده یا دمنده می باشد. علت این فروش نه چندان خوب وجود رقبای قدرتمند و با برندهای معتبر است که کار را برای محصولی در این کلاس سخت میکنند.

رانندگی با جنسیس کوپه در شهر چندان سخت نیست. شاخص مصرف سوخت برای 100 کیلومتر رانندگی در شهر برابر با 9.8 لیتر، در بزرگراه 7.1 لیتر و در حالت ترکیبی 8.4 لیتر است. البته جنسیس کوچه در بازار ایران با دو مدل ترمز قابل خرید است که نسخه ترمز برمبو عملکرد ترمزگیری بی نظیری دارد هرچند که هزینه تعویض و خرید آن چندین برابر مدل معمولی است.

اگر از بدنه باشد معمولا تعمیرکارها ممکن است بگویند تعمیرش 50 50 هست. البته یادتان نرود یک موتور ۳.۸ لیتری قطعا خوش اشتها هم هست و اگر بخواهید خیلی زیاد گوش به صدای پیشرانه و اگزوز جنسیس فرا دهید کمی زود باید به پمپ بنزین مراجعه کنید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *