چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

۹ – در صورتی که خودرو کاملا سرد باشد اگر کاتالیزور را با دست تکان دهید و صدایی شبیه تکان خوردن سنگریزه در داخل آن به گوش برسد نشانه ای از ریختن شبکه های داخل آن است. 2) صدایی که توسط هوا در لوله قبل از شلیک ایجاد می شود ، و توسط گازهای گلوله و پودر جابجا می شود.

بنابراین، حتی یک سری از نرخ تخلیه ناگهانی نمی خواهد در اثر ترمز را تحت تاثیر قرار به طور جدی.

سرعت بالا اجازه می دهد به طور قابل توجهی بهبود دینامیک از پراکندگی “کاوازاکی نینجا 250”. ویژگی ها، به دست آمده توسط روش تجربی به آهنگ های خارجی نشان می دهد که زمان شتاب از دوچرخه به 100 کیلومتر / ساعت سرعت تنها 4.7 ثانیه است.

فکر نمی کنم که (حداکثر قدرت موتور نینجا 250) 30 اسب بخار کافی نیست – استفاده ماهرانه از این قدرت اجازه می دهد تا شما را به درایو است.

اما این بدان معنا نیست که موتور نینجا 250 است تمایل به ارتقاء نیست. تعداد ده(۱۰)دستگاه موتور سنگین ریس وشـهری بـه قیمت عالی وخوب وبا تخفیف .

تعداد سیلندرها را دو برابر میکنیم و از خودروهای کوچک FWD به پیکاپ فول سایز شیفت میکنیم! این است که به همان اندازه نیز هر دو در مسابقات مسابقه کوتاه رفتار، و در طول سفرهای طولانی. قلب دستگاه زوزه خشنود گوش هر سوار، بخشی جدایی ناپذیر از شدید است!

اجازه دهید بگویم که من می خواستم به سرعت پایین تر از 8000 در هر دقیقه مجموعه ای از نوار پایین تر. و سپس آن را فقط حق توسعه مهارت های لازم برای مطیع تر “motodruge”، یک نوع از نقص آمرزنده در رانندگی استاد خود.

بنابراین، مایل به خرید یک دوچرخه ورزشی تنها به دلیل “شیب”، با شکار بلافاصله با “600 نشستند” یا “L”، که مبارزه با قدرت آغاز فراتر از علامت از 100 لیتر است. این کاملا روشن است که سبک تهاجمی از رانندگی نه تنها یک بازگشت خوب از موتور است.

البته، این احساس نه تنها در دور هم بستگی دارد – می تواند به سلامت یک راننده مسئله تبدیل! مسئله دیگری که باعث صدای انفجار می شود، معیوب بودن شمع های ماشین است. قومیت Sportbike با اگر نه گمراه کننده – شک آن را نمی خواهد به همه کاره بودن آن را در.

علاوه بر این، به ظاهر و نه شیب دار نمی خواهد بدون توجه صاحب خودرو مناسب است را ترک کند. یک خلبان، و از سوی دیگر – – در قدرت کامپیوتر تعادل مناسب در عملیات موتور توسط یک سیستم تزریق سوخت با دو فلپ در دریچه گاز نوع سیلندر به روش های مختلف کنترل به دست آورد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.