چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

با توجه به اینکه خودروهایی مثل تیبا، پراید، به دلیل وجود لاستیک های کوچک، احتمال آسیب دیدگی زیادی دارند، خرید یک منبع اگزوز از یک فروشگاه معتبر می تواند هزینه های تعمیر و تعویض را به مدت چندین سال کاهش دهد.

این گازها قبل از عبور از اگزوز و آزاد شدن در هوا وارد کاتالیزور که شامل فلز اکسیدهاست شده و توسط بخش کاتالیست احیا کننده تبدیل به CO2 و H2O میشوند. این فاصله معمولا بین 025/0 تا 10/0 میلیمتر (001/0 تا 004/0 اینچ) است.

3- شستشو اگزوز: در صورت امکان، هر از چند گاهی اگزوز و بخش زیرین آن را شستشو دهید تا آلودگی های روی اگزوز از بین رود و احتمال اکسید شدن کاهش یابد. یکی از متداول ترین دلایل خرابی اگزوز ها، پوسیدگی، پارگی و سوراخ شدن اگزوز می باشد.

با گرم کردن خودرو، رطوبت به مرور زمان بخار شده و باعث کاهش احتمال خرابی منبع اگزوز می شود. مهمترین عامل زنگ زدن منبع اگزوز، رطوبتی است که داخل منبع تشکیل می شود. وجود روکش آلومینایز، باعث شده است تا استحکام و مقاومت اگزوز در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی بالا رود و مانع زنگ زدگی و پوسیدگی شود.

وجود لایه آلومینایز، یک پوشش مناسب در برابر رطوبت می باشد و مانع نفوذ نم به داخل منبع می شود.

در اینجا اگزوز و منبع اگزوز وارد عمل می شوند و استفاده از قطعه مرغوب و مناسب، بسیار حائز اهمیت می باشد. منبع اگزوز به عنوان یک وسیله برای دفع صدای بلند خروجی از موتور استفاده می شود. در صورت استفاده از قطعه نامرغوب، اگزوز شما به سرعت دچار فرسودگی خواهد شد و در نتیجه، نیاز به هزینه دوباره خواهد داشت.

منبع اگزوز تیبا، یکی از با کیفیت ترین و مناسب ترینها می باشد. فروشگاه اینترنتی دولوکس کار، عرضه کننده بهترین قطعات خودرو، و با کیفیت، خیالتان را از بابت کیفیت و مقاومت بالای اگزوز راحت میکند.

فروشگاه اینترنتی دولوکس کار، عرضه کننده انواع قطعات از جمله منبع اگزوز تیبا با پوسته آلومینایز می باشد. از جمله این قطعات، میتوان به اگزوز های با کیفیت بالا با روکش آلومینایز اشاره کرد. لازم به ذکر است که ما در مورد یک سیستم اگزوز استاندارد و یک صدا خفه کن صحبت می کنیم ، و نه در مورد یک سیستم مستقیم ، زیرا این دو سیستم کاملاً متفاوت هستند.

با هدف كاهش صداي ناشي از اگزوز موتورها؛ صدا خفهكن انعكاسي در كشور طراحي … دلیل دیگری که میتواند باعث خروج آب از اگزوز خودرو شود، ایجاد مشکل در واشر سر سیلندر، سر سیلندر و محفظه احتراق خودروست که حتما باید به آن رسیدگی شود.

این آسیب ها به شرایط آب و هوا و نوع رانندگی بستگی دارد. است که با وجود قیمت بالاتر، هزینه های جانبی و بعدی بسیار پایین تری دارد. سیلندر anechoic به چند اتاق های anechoic (n اتاق توسعه و 1 اتاق رزونانس) تقسیم شده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *