چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

پرژکتورهای 206 که در زیر سپر جلو نصب میشوند تماما لامپ خور هستند. مرسدس بنز W201 نام داخلی برای سدان های مرسدس سری 190 ، طیف وسیعی از موتورهای جلو ، درایو عقب ، پنج سدان چهار درب ساخته شده در یک نسل ، از 1982 تا 1993 به عنوان اولین شرکت فشرده – جمع و جور اتومبیل کلاس.

حالا حلقه اسپلیت در قسمت پایین سر قرار نگرفته بود ، نیازی به نیاز نبود شیارهای سطح داخلی میله اتصال و کانتور خارجی تراش خورده نیست. خودروی تیونر مستقر در ووپرتال آلمان در مقایسه با نسل قبلی MHX۶ ۸۰۰، یک گام فراتر رفته و ما شاهد بهکارگیری عناصر کربنی در نمای بیرونی و محیط داخلی شاسیبلند شاهکار بیامو هستیم.

مکانیسم لنگ و سیستم توزیع گاز این موتور سیکلت همانند نمونه های قبلی موتورسیکلت های Kovrovets-175 است. هنگام استفاده از این میل لنگ ها روی موتورهای موتور سیکلت K-175 ، آرماتور ژنراتور باید روی یک کلید رنگی قرار می گرفت.

اگزوزها قهرمانی از یک بخش اصلی تشکیل میشوند که بجای قسمت انتهایی اگزوز موتور سیکلت نصب میشود که بعضی از موتور سیکلت ها مثل ان اس یا آر اس یا بنلی تک سیلندر و جفت سیلندر به این دلیل که اگزوزشان زیر موتور نصب میشود باید برای استفاده از اگزوز قهرمانی، قطعه ای به نام هدرزباید اظافه کنند.

دور این لوله ها سوراخ های ایجاد شده که به فضای بسته منبع اگزوز راه دارد. در سیستم منبع تغذیه ، طراحی سیستم تصفیه هوا تغییر کرده است.

• سنسور اکسیژن در حقیقت مقدار اکسیژن نسوخته در اگزوز را نشان می دهد و معادل میزان اکسیژن نسوخته ولتاژی تولید می کند که در کمترین غلظت اکسیژن، معادل ۰٫۱ ولت و در بیشترین غلظت، معادل ۰٫۹ ولت است کــه مقدار آن با غنی شدن مخلوط سوخت و هوا افزایش می یابد.

مبدلهای دوگانه به طور عمده در موتورهای گازوئیلی به منظور کاهش انتشار مونوکسیدکربن و هیدروکربنهای نسوخته مورد استفاده قرار میگیرند.

حمل كالا به داخل محوطه انبار غير توليدي و انتقال آن به باكس پالت هاي مشخص شده. با وجود این واقعیت که نتایج آزمایشات اولیه مثبت بود ، اغلب در نمونه های تولید بیش از حد گرم می شود که منجر به این می شود خرابی موتور.

قیمت موتور تریل کویر 200 Best of Korea. برای راحتی مصرف کنندگان ، پس از مدتی ، آنها شروع به تولید میل لنگ یکپارچه کردند که می تواند بر روی موتورهای موتور سیکلت K-175 ، K-175A ، K-175B ، K-175V نصب شود.

در بالشتک سمت راست میل لنگ متحد ، دو کلید راه ساخته شده است که یکی از آنها با رنگ قرمز رنگ شده است. صدا خفه کن ورودی ، که بین کاربراتور و تمیز کننده هوا قرار دارد ، با دو لوله لاستیکی به آنها متصل شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *