چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

چندین نسخه ی مدرن تر از موربیدلی تولید شد اما پایه و اساس همانی بود که هست. وسیله نقلیه شما در تست آلایندگی رد میشود؛ چراکه مقادیر HC و CO آن از حد نرمال بیشتر خواهد بود.

وسایل نقلیه ای که در آنها سوخت تزریق می شوند صداهای کمی ازکلیک های قابل شنیدن را از انژکتورها تولید می کنند.اگر شک دارید به دقت گوش دهید و سعی کنید تا به سمت ناحیه عمومی صدا نزدیک شوید و سپس تلاش کنید تا جزییات بیشتری به یک خدمات حرفه ای واجد شرایط ارائه دهید.

آنها سوخت گازوییلی یا دیزلی می سوزانند وفلزات داغی در زیر کاپوت آنها قرار گرفته است. البته کار زیادی درباره برادرتان که کنارتان نشسته نمی توانید انجام بدهید به غیر از اینکه همه پنجره ها را باز کنید و بر روی زمان مصرف نهار وی نظارت کنید اما هر خودرویی که بویی وارد اتاقک خودرو می شود بیان کننده وجود یک مشکل است.بو ممکن است نشان از نشتی روغن یا ماده سرد کننده از سیستم های آب بندی شده باشند و یا ممکن است نشان دهنده گازهای خروجی خطرناکی باشد که به فضای داخلی خودرو وارد شده.

دودی که از جلو یا عقب خودرو می آید در هر دو مورد خوب نیست. بخش اعظم طراحی این موتورسیکلت مشکل چندانی ندارد اما همانند کی تی ام ۶۹۰، طراحی نمای جلو همه چیز را به هم ریخته است. اکثر ما عاشق محصولات ب ام و مخصوصاً جلوپنجره کلیوی شکل خودروها و موتورسیکلت های آن به ویژه R۱۱۰S هستیم؛ بنابراین برای یافتن موتورسیکلت زشت ب ام و باید زمان زیادی را اختصاص داد اما R۱۲۰۰ST دقیقاً همانی است که می خواستیم.

این نمای حجیم به خوبی پرداخت شده برای نمونه ورودی های هوای انتهای فندرها را دقت کنید که تا چه اندازه در افزایش جذابیت های اکس6 در این بخش اثرگذار است.

با ضایعات خاک کاتالیزور انواع خودروها چه کار کنیم؟ چگونه صدای اگزوز موتورسیکلت را عوض کنیم؟ به جای آن این صداهای مرسوم توسط صدای صفیر شگفتانگیز (صدای برخورد جسم با هوا) در زمان شتاب گیری جایگزین شدهاند.

این می تواند بدین معنی باشد که شلنگ لاستیک دارد مایع هایی را حمل می کند در تماس با چیزی قرار گرفته که در حقیقت نباید قرار می گرفته چیزی که بسیار داغ است و باعث ذوب شدن لاستیک می شود.در هر مورد ایده خوبی است که زودتر اقدامی کنید به جای اینکه بعدا چون این بوهای نامناسب بعدا بتوانند در ارتباط با جزیی حیاتی تر و گران تر باشند.

شیشه ی جلوی بزرگ با چراغ های عمودی عجیب باعث ایجاد یکی از زشت ترین موتورسیکلت ها شده اند. پیچ وتاب های زشت بدنه، پوشش پلاستیکی بزرگ و مضحک روی چرخ و گلگیر هیچ حرفی برای گفتن نمی گذارند.

شاید هم برادر شما قبل از اینکه روی صندلی خودرو بنشینه یک غذای پر سیر خورده. وقت آن است که کار با یک برش لوله، که ما آماده کرده ایم.

تصمیم گرفته است که یک سیستم اگزوز منحصر به فرد برای دوچرخه خود بسازد و اندازه های بهینه را محاسبه کند، وقت آن است که شکل اصلی را بیاموزیم. برای رفع عیب ان باید موتور از زیر باز شده و به بررسی وضعیت یاتاقانها و میللنگ پرداخته شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *