چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

من هم این تشخیص رو به تعمیرکار دیگه ایی گفتم و ایشان هم تایید کرد و با هزینه کل حدود 160 تومن واتر پمپ رو عوض کردم و مشکل بطور کامل حل شد .

اگر سیگنال ارسالی سنسور اکسیژن پایینی به ECU در حدود 0.5 یا 0.45 ولت باشد نشان از عملکرد بهینه موتور و کل مطعلقات مربوط به آن بوده و در صورت تغییر این عدد می توانیم نتیجه بگیریم که لاندا بیش تر یا کمتر از 1 می باشد که در هر دو حالت موتور دچار احتراق ناقص یا آلاینده خروجی زیاد خواهد بود و ECU اقدام به برطرف کردن آن یا روشن کردن چراغ چک بعنوان آلارم می نماید.

در کل اینه که راستش وقتی میخواستم ماشین بخرم بین 206 و 405 گیر کرده بودم و نمیدونستم کدوم رو بخرم .

واشر سرسیلندر بین بلوک موتور که قطعاتی مانند میل لنگ و پیستونها داخل آن قرار دارند و سر سیلندر خودرو که مواردی مانند میل سوپاپها و سوپاپها را در خود فرا گرفته، نصب میشود.

امکان دارد که تیغه ها و یا اجزاء دیگر داخل منبع اگزوز آسیب دیده باشند و باعث ایجاد صدای داخل منبع شوند. مس به خاطر مقاومت زیاد و فرسایش کمتر، از ورود آب به بدنه کشتی ها و قایق ها جلوگیری می کند و از همین رو، در بدنه آنها از آلیاژ مس نیکل استفاده می شود.

استخراج پلاتین، پالادیوم و رودیوم نسبت به استخراج طلا و نقره، در حجم کمتری انجام می شود. شاید برای همگی ما اتفاق افتاده باشد: وقتی در راهبندان یا پشت چراغ قرمز ایستادهاید، ممکن است صدایی به گوشتان برسد و از خودتان بپرسید این چه صدایی است؟

بستها و پیچهای نگهدارنده لوله اگزوز, عایقهای حرارتی بالای مبدل کاتالیزور و یا سایر اجزاء ممکن است آسیب ببینند. در نهایت اینکه وقتی عمل احتراق و فعل و انفعالات مربوط به بنزین در موتور و سیلندرها انجام شد، بخشی از هیدروکربن نسوخته، منوکسید کربن و دیاکسید کربن وارد منیفولد یا هدرز میشود.

میخواستم کمکم کنید و ببینید مشکل 206 من کلی هست یا فقط مربوط به ماله منه . عکس و قیمتای صفحه 1 و 10 صفحه اخرو ببینید و سوالی باقی موند شنبه 9 صبح تماس بگیرید.

صندلی راننده فقط در یک جهت حرکت میکند درصورتیکه صندلی سمت راست (شاگرد) در دو جهت تغییر وضعیت میدهد. سوئیچ روشن و خاموش موتور هم بجای سمت راست (مرسوم در تمامی اتومبیلها) در سمت چپ غربیلک فرمان نصب شده که برای راست دستهایی مثل ما، کمی متفاوت و جالب بود.

البته اين نكته قابل ذكر است، در صورتي كه از موتورهاي ديزلي نگهداري مناسب به عمل نيايد و تنظيم صحيح قبلي روي آنها اعمال نشود، بيشتر از موتورهاي بنزيني ايجاد آلودگي مينمايند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *