چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

نحوه نصب سایلنسر اگزوز از طریق جوش ، فلنچ یا بستی نصب گردد؟ دستگاه Infralyt ELD اولین دستگاه تجزیه و تحلیل انتشار قابل حمل در جهان می باشد که برای تجزیه و تحلیل گاز اگزوز خودروهای دیزلی و تشخیص انطباق تولید شده است.

شرکت تولیدی و صنعتی پارس اگزوز در کنارساپکو، ساخت داخلی قطعات ۴۰۵ را شروع کرد و موفق شد با تیم تحقیقات و فنی مهندسی مستقل خود در بدو ورود این خودرو به ایران مراحل طراحی و تولید اگزوز این محصول را آغاز کند و پس از اندک زمان توانستند مجموعه کامل اگزوز 405 را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید کنند.تلاش این شرکت در جهت تولید با کیفیت و قیمت مناسب قطعه و رعایت اصول مشتری مداری بوده است.

هنگامی که یک دیزل ژنراتور در محیطی قابل اشتعال قرار داشته باشد، باید در سیستم اگزوز آن تغییراتی را به وجود آورد تا اطمینان حاصل شود که جرقه های تولید شده در فرآیند احتراق به فضای خارج نمی رسد.سایلنسرهای اگزوز حذف کننده جرقه های احتراق، به شکل استوانه ای و رآکتور طراحی و اصلاح شده اند.

شرکت تولیدی و صنعتی پارس اگزوز در سال 1353 تاسیس گردیده و همزمان تولید اگزوز انواع خودرو را با ایجاد نظام مدیریت کیفیت به طور موثر آغاز نموده است.

وقتی این کار را انجام دادیم، کمکم پیشرانه شروع به ریپزدن میکند.حالا وقت آن رسیده است که دلکو را در جهت عکس حالت اولیه بچرخانیم.

عیب در لوله خارجی اتصال به رادیاتور جهت تنظیم و خروج بخار آب. هنگامی که دو سیلندر شلیک نزدیک به یک بانک سیلندر خسته می شوند، هیچ چیز در بانک دیگر اتفاق نمی افتد، بنابراین اتصال هر دو لوله به طور موثر سیستم اگزوز را افزایش می دهد و این پالس های خروجی از طریق هر دو طرف سیستم را از حالت خروجی خارج می کند.

نحوه نصب صداخفه کن اگزوز ژنراتور گازسوز یا دیزلی به صورت افقی یا عمودی می باشد؟ کیفیت سایلنسر اگزوز ژنراتور گازسوز و دیزلی به قطر ورق استفاده شده ، نوع طراحی داخلی شبکه های سایلنسر اگزوز و مقدار استفاده از پشم سنگ و غیره بستگی دارد.

با توجه به این توضیحات، اهمیت استفاده از یک قطعه مرغوب و با کیفیت بسیار با ارزش می شود. در صورت نیاز به نصب سایلنسر اگزوز ژنراتور گازسوز شرکت رایا مولد با استفاده از تکنسین های خود قادر به همکاری در این زمینه نیز می باشد.

• اگر قصد دارید تمام طول مسیر اگزوز را پوشش دهید، بهتر است در قسمت سوراخ و نشتی از اپوکسی استفاده کرده و برای قسمت های دیگر اگزوز یک پوشش سبک تر بکار ببرید. ۵ – بوی بد یکی از شایع ترین نشانههای خرابی کاتالیست است.

محفظه جمع آوری باید به عنوان بخشی از برنامه سرویس و نگهداری تمیز شود. علاوه بر خصوصیات تنزل کاهش صدای اگزوز و حرارت، در طراحی سیستم اگزوز باید پارامترهای خاصی از گازهای اگزوز را نیز باید در نظر گرفته شود..

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *