چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

اجزای اگزوز که عموماً نشت می­کنند شامل واشرهای چند راهی اگزوز، ترک­ها روی منیفولد اگزوز، اتصالات لوله اگزوز، لوله­هایی که زنگ زده­اند، و صدا خفه کنی که زنگ زده است. اگر سیستم اگزوز شما نشتی داشته باشد، شما صدای اگزوز را که از زیر ماشینتان می­آید خواهید شنید که به هنگام شتاب گیری در پایین­ترین حد است.

موتورها می­توانند صداهای زیادی تولید کنند، اما صدای ضربه فلزی یا تیک تیک به این معنی است که ممکن است روغن کم داشته باشد، یا فشار روغن عادی ندارد. صدای تیک تیک از چرخ جلویی که تنها در حال پیچیدن شنیده می­شود معمولاً نشانگر بد بودن رویی توپی چرخ می­باشد که خراب شده است.

این کیت بعد از انبار وسط اگزوز نصب شده و دارای دریچه برقی است. گیربکسهای اتوماتیک پژو ۲۰۶ دارای دو عدد ECU می باشد که ECU دوم مربوط به گیربکس اتوماتیک می باشد که این ECUدر کنار باطری قرار گرفته است.

بگذار صدا خفه کن دوباره در جای خود قرار گرفته و پیچ ها را محکم کنید. اگزوز یکی از قطعات خودرو است که مواد شیمیایی حاصل از واکنشهای موتور را خارج میکند و سوراخ شدن آن میتواند در عملکرد آن اختلال ایجاد کند.

یکی دیگر از وظایف کاتالیزور این است که اکسیت ازت به عنوان یک ماده سمی را به گاز ازت یا یک گاز بیخطر تبدیل کند.

یکی دیگر از مشکلات لاستیک که موجب لرزش می شود ساییده شدن ناهمگون لاستیک ها می باشد که میتواند دلیلی هم چون عدم وجود لاستیک مناسب باشد. تنها مقدار کمی از کربن مونواکسید درون کابین می­تواند بر هوشیاری، توانایی تمرکز و واکنش به شرایط تغییر یافته رانندگی اثر بگذارد.

شما باید سیستم خروج دود خود را بازرسی نمایید و در اسرع وقت تعمیر کنید، مخصوصاً در هوای سرد که پنجره­ها بالا است و بخاری هوای داخل کابین را به چرخش در می­آورد. کارتر را بیش از اندازه پر نکنید.

قسمتهایی که ارتعاشات موتور را دریافت می کنند، از طریق قطعات لاستیکی به بدنه و شاسی خودرو متصل می کنند. زنجیر چرخ را همیشه با اسپریهای تمیزکننده زنجیر چرخ تمیز کنید و هر 1000 کیلومتر با روغنموتورهای تمیز آغشته نمایید.

۶-هنگام فشردن پدال گاز (در حال حرکت و درجا)، احساس لرزش زیادی در بدنه می کنید و این لرزش با صدای اضافی همراه است. فلاپ ها نیز به صورت چند تکه مجزا ارائه شدهاند که البته در کلاس نیکد مرسوم است.

احتمالا صدا بعلت فیلر سوپاپ، یا لقی گاید (گیت) سوپاپ، یا لقی میل سوپاپ است و تشخیص نهایی این موضوع توسط کارشناس صورت می گیرد. قسمت خطرناک موقعی است که گازهای نشتی اگزوز، که شامل کربن مونو­اکسید است، به اتاقک سرنشینان وارد شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.