چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

همچنین جهت انجام این کار شما نیاز به انجام تغییرات اصولی در موتور خودرو و خارج کردن قطعات آن از حالت استاندارد ندارید.

در هر صورت تعویض کابراتور موجب ایجاد تغییرات اصولی در موتور خودرو و خارج شدن شکل و فرم اصلی موتور از حالت استاندارد میشود.

عوارض: احتراق به صورت ناقص انجام می شود. تغییر کاربراتور و افزایش تعداد کاربراتور هزینه بیشتری نسبت به راه قبلی داشته و ضمناً به صرف تغییر تنها در سیستم کاربراتور نتیجه چندان محسوسی در نیروی تولیدی موتور به دست نخواهید آورد و این کار باید به صورت ترکیبی با سایر راههای افزایش راندمان حجمی موتور صورت بگیرد تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

اگر بنزین همانند بخار با شعلهای داغ و مقدار زیادی اکسیرژن سوزانده شود، محصولات حاصل از احتراق دیاکسید کربن تقریباً خالص و آب خواهد بود. ازآنجاییکه نام اینتگرا قبلاً با سیویک مرتبط بوده است، انتخاب این نام برای عرضهٔ نسخهٔ شیکتری از سیویک در چین چندان عجیب به نظر نمیرسد؛ بنابراین حتی اگر اینتگرا از سیویک اسپرتتر نباشد اما میراث این نام باید خریداران چینی را به خود جلب کند.

اگر می خواهید اثرات بیانگر بیشتری را در صدای زمان رو به جلو داشته باشید، راه دیگری برای ایجاد یک صدا خفه کننده وجود دارد، که در آن ما نیز به من بیشتر می گویم. این اقدام در ۹۱۸ نه تنها بر بهترشدن عملکرد این خودرو، بلکه بر زیبایی صدای این خودرو نیز افزوده است.

بعضی از صداها در موتور زیاد مهم نیستند ولی بعضی صداها نشانه مشکلات جدی اند که باید فوری به آنها توجه کرد تا موتور به طور جدی صدمه نبیند . هرچند هوندا فعلاً هیچ تصویری از داخل اینتگرا منتشر نکرده اما میدانیم کابین این خودرو هم با سیویک مشترک خواهد بود.

فن سانتریفیوژ با پره های انحنا به عقب یا بکوارد (Backward) در سیستمهای تهویه، تهویه مطبوع، گرمایش و صنعتی در هوای محیط هایی که خوردگی مکانیکی یا شیمیایی دارند استفاده می شوند و راندمان حداکثر ۸۰ درصدی دارند. در گلخانه ها و مرغداری ها، ابعاد آن بزرگتر و حجم جابجایی هوا بیشتر و فن گلخانه ای نام میگیرد.

پیشتر گفتیم که معمولترین و اولین کار جهت افزایش قدرت موتور یک خودرو تغییر در راندمان حجمی آن موتور میباشد. کلیه این موارد در یک موتور کاربراتوری موجب بهبود تنفس موتور و در نتیجه راندمان حجمی بیشتر موتور میشود. برای راحتی بیشتر سرنشینان هم میتسوبیشی صندلی¬های ارگونومیک با روکش چرمی با قابلیت تنظیم برقی را در نظر گرفته است.

در حالت کلی هر چه کیفیت قطعات بهکار رفته در تولید موتورسیکلت برقی بهتر باشد، قیمت نهایی آن نیز بیشتر خواهد بود. کثیف بودن فیلتر هوا، کثیف یا معیوببودن شمع و وایر شمع، درزهای کوچک در مانیفولد ورودی و یا لولههای متصل به آن (در بسیاری از موارد خرابی بوستر ترمز و کشیدن هوای بیمورد از این قسمت موجب شده که عملکرد موتور مختل شود و موتور به واسطه کشیدن هوای بیمورد به درون بسیار ضعیف کار کند ولی موقع بررسی شما با این استنباط که کلیه موارد موثر بر سوخترسانی و احتراق در موتور سالم هستند به این نتیجه میرسید که موتور ضعیف است!) با این توضیحات مختصر به دنبال مبحث اصلی یعنی تقویت موتوری که از نظر کارکرد و مسائل جنبی در شرایط نرمال و استاندارد قرار دارد میرویم.

هنگامی که گاز وارد منبع اگزوز می شود، امواج صدا با پرش در داخل منبع، وارد محفظه ها و سوراخ ها شده و و دو موج در جهت مخالف تولید می شود که همدیگر را از بین می برند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *