چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

همه شمع ها را عوض کردم ولی ماشین هنوز اون قدرت اولیه را نداره . بعد از این که شمع ها را دستکاری کردم دوباره روشن شد اما نمیدونید با چه مکافاتی اومدم خونه .

سیستم EGR وظیفه دارد تا با تزریق مقدار کمی از گازهای خروجی اگزوز به ورودی سیلندر ، (این مقدار حدود 20 درصد هوای ورودی به سیلندر می باشد) دمای احتراق داخل سیلندر را کاهش دهد و در نتیجه سطح اکسیدهای نیتروژن در خروجی موتور خودروها را تا حد امکان کاهش دهدبا ورودکنترل کشش چگونه چسبندگی خودرو را افزایش می دهد؟

آبسوزی اصطلاحی است که برای وقتی آب در عمل احتراق شرکت میکند، به کار میرود. شرکت ها و مهندسین خودروساز هم تلاش های زیادی در این مورد کرده اند و راه های گوناگونی را برای پیشگیری از انتشار آلاینده ها پیش بینی کرده اند.

اکثر موتورسیکلت های سطح شهر ساخت ایران هستند واز ایمنی کمی به خصوص در قسمت اگزوز برخوردارند و هیچ کدام از ان ها لایه محافظ بر روی اگزوز ندارند و به اصطلاح اگزوز لخت است. اره NC: این دستگاه برای برش لوله ها به اندازه های مختلف به کار می رود، اره NC یک ماشین تمام اتوماتیک است و طبق اطلاعات وارد شده توسط اپراتور به برش زدن لوله ها می پردازد، لوله ها را به صورت بندل های صد تا صدو بیست تایی با یک جرثقیل اتومات سقفی روی قسمت مخصوص در پشت دستگاه قرار می گیرند، دستگاه بر اساس اندازه به طور خودکار لوله ها را برش زده و عملیات پلیسه گیری را نیز انجام میدهد و سپس لوله های برش خورده را توسط یک نوار به محل جمع آوری هدایت می کند در حین کار برش آب و صابون برای جلوگیری از ایجاد حرارت و اصطکاک زیاد روی محل برش می ریزد، یک سری دستگاه برش دستی قدیمی است که توسط اپراتور هدایت و توسط دستگاه سنگ زنی برقی پلیسه گیری می شود.

اگر شما به یکی از این مشکلات در خودروی خود مشکوک شدید، چک کردن خودرو توسط یک مکانیک حرفهای بسیار مهم و ضروری است. در اکثر موارد همراه با آب خروجی از لوله اگزوز دود سفید نیز خارج میشود که این مسئله به شما کمک میکند تا مشکل را راحت تر تشخیص داده و با توجه به آن تعمیر کنید و در کل وجود دود سفید از این لحاظ خوب است.

در صورت معیوب یا فرسوده شدن واشر سرسیلندر، مجاری اطراف سیلندر و سرسیلندر که آب و روغن در آنها جریان دارد به هم راه پیدا کرده و حتی ممکن است به فضای داخل سیلندر که محفظه احتراق نامیده میشود نیز راه یابد.

زمان نامناسب عمل احتراق و جرقه زدن و استارت خوردن موتور یا به عبارتی دیر یا زود انجام شدن عمل استارت میتواند به مرور زمان باعث تأثیر نامطلوب بر روی شمعها و کاهش طول عمر مطلوب آنها گردد. نصب آسان ، حدود یک ساعت طول کشید تا نصب شود.

فن آکسیال از یک موتور اصلی به همراه پروانه سوار شده بر محور آن تشکیل می شود. شوک آنلاین: ماموران گمرک از اگزوز یک کامیون ۴۵۴ کیلوگرم شمش مس قاچاق کشف کردند.

شما میتوانید این موضوع را در صورتی که دود سفید خروجی از اگزوز شبیه به بخار باشد تایید کنید. اولین شرکتی که فعالیت گسترده ای در این زمینه دارد شركت W.C.Heraeus است که در آلمان و كاليفرنياي آمريكا در حدود 50 سال است که فرایند بازیافت را انجام میدهد.

در بیشتر پیشرانههای سالم پدیده آبسوزی موقتی مشاهده میشود. بعد از مشاهده خروج آب از لوله اگروز در ابتدا باید نوع آن مایع را تشخیص دهید و متوجه شوید که مشکل از کجاست.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *