چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

اتصال یا لوله کشی موتورها به داخل یک سیستم اگزوز چندگانه مشترک با کورهها، دیگ بخار یا سایر موتورها توصیه نمیگردد.

بین لوله اگزوز و دیواری که لولههای اگزوز از آن می گذرند میبایست یک حلقه فلزی نصب شود و همچنین بین این حلقه و لوله اگزوز باید عایق کاری شود. باید یک سوپاپ تخلیه بر روی سیستم اگزوز نصب شود تا بخار آب میعان شده تخلیه شود.

⦁ اگزوز را عمودی یا افقی نصب خواهید کرد ؟ سیستمهای اگزوز نیاز به منبع اگزوز کاتالیزور دار و صداگیر دارد تا بتواند به میزان زیادی سر و صدا را کاهش دهد. هِد مجاز بک پرشر برای موتورهای کامینز 3in Hg (76mm Hg) است اگر چه در دیزل ژنراتورهای طراحی جدید میزان بک پرشر 2in Hg (50mm Hg) است.

⦁ قطر دهنده خروجی اگزوز شما چند اینچ است ؟ خروجی اگزوز باید با درپوشهای ضد باران پوشیده شود تا از ورود برف و باران به سیستم اگزوز ممانعت بعمل آید. اطمینان حاصل کنید که سیستم اگزوز از ورود دود و گازهای سمی به محل فیلترهای ورودی دیزل ژنراتور، مکانهای مسقف و محل اجتماع افراد کاملاً جلوگیری نماید، طول مسیر و تعداد تغییر مسیر باید حداقل باشد تا از افتهای مجاز فراتر نرود.

تا ۹۰ درصد این گازهای سمی گرفته میشود. اگر صرفا علاقهمند به یک سواری مطلوب با یک موتورسیکلت استریت نسبتا خاص هستید و نیازی ندارید تا به این زودیها موتورسیکلت خود را با قیمت مناسب به فروش برسانید، میتوانید از سواری با زونتس ۲۵۰ لذت ببرید.

تقریبا هر کسی موتور برق دارد یا میخواهد بخرد، این سوال را میپرسد! گروه تجاری فستوس ، سرانجام در سال 2013 به صورت رسمی و با تاسیس شرکت نیکران موتورپاسارگاد گام موفق و بلند دیگری را برداشت و بلافاصله هم با عقد قرارداد با شرکت قدیمی ، پیشگام و خوش سابقه بنللی ، نمایندگی رسمی و انحصاری این شرکت یک صد ساله را در اختیار گرفت.این نمایندگی، نه برای واردات این موتورسیکلت که برای افتتاح خط مونتاژ در کارخانه ای به وسعت 24 هزار متر مربع بود که باعث اشتغال زایی مضاعف و بی سابقه ای در تاریخ گروه تجاری فستوس گردید..

نمی توانید آن را با آب بشویید. هدف پورشه این است که در فناوری جدید در کارخانه تولید سوخت مصنوعی با تجزیه آب به هیدروژن و اکسیژن، فرآیند ترکیب هیدروژن با دیاکسید کربن هوا و خلق متانول سنتتیک برای سوخت مصنوعی محقق کند.

قلب تپنده فیات 500 آبارث یک موتور 4 سیلندر 1/4 لیتری توربوشارژ است که 160 اسب بخار قدرت و 230 نیوتن متر تورک تولید میکند. اردن 17 تن به ارزش 357 میلیون تومان، ازبکستان 25 تن به ارزش 342 میلیون تومان، افغانستان 1000 تن به ارزش 9 میلیارد و 611 میلیون تومان، امارات متحده عربی 580 تن به ارزش ۵میلیارد 598 میلیون تومان، ایتالیا 294 تن به ارزش یک میلیارد و 436 میلیون تومان، سوریه 128 تن به ارزش دو میلیارد و 706 میلیون تومان، عراق 3000 تن به ارزش 73 میلیارد تومان و فرانسه 605 تن به ارزش یک میلیارد و 282 میلیون تومان.

برای اتصال موتور به سیستم اگزوز، میبایست از یک اتصال فلکسیبل (انعطاف پذیر) استفاده شود تا به موتور اجازه ارتعاش بر روی لرزه گیرهایش بدون انتقال ارتعاشات به سیستم اگزوز داده شود.

اگزوز دیزل ژنراتور وسیله ای است برای انتقال گاز های خروجی از دیزل ژنراتور به خارج از ساختمان و پراکنده کردن گازها، دوده و صدای اگزوز به دور از افراد و ساختمان است. 6- فیلر سوپاپ دود در اغلب اتومبیلها بیشتر از سوپاپ گاز است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *