چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

به نوعی می توان گفت که این قطعه برای خارج شدن آلودگی و بهبود جریان هوا کار گذاشته شده است.

ﺗﺎ اینجا در شتاب گیری اولیه هردو خودر نمره مساوی دریافت کردند، اما درشتاب گیری ثانویه جنسیس بـا یک نمره مثبت جلو افتاده بود که جعبه دنده محشر باکستر بازی را به تساوی کشاند. در تریم های موجود، C8 خوب به نظر می رسد اما طراحی خارجی آن به قدر کافی هیجان انگیز نیست.

اما دود خروجی از موتور آن ها هوا را آلوده می کند و برای سلامتی انسان ها مضر است. ترکخوردگی سطح تماس دیسک با لنت در اثر ساییدگی بیش از حد و کاهش ضخامت آن به دلیل استفاده از لنتهای ترمز غیراستاندارد و با جنس سخت.

سلام دوستان بنده یه موتور انژکتور دارم طرح هوندا اگزوزش کاتالیزور داشت و اصلا صدا نمیداد یه تعمیرکاری کاتا رو برداشت و صداش خیلی بد شد بردم اگزوز ساز اونم گفت انباری رو باید دسکاری کنیم ک کرد بد تر شد صدا تانک میده میخاستم بدونم اگزوز فابریکش رو میشه پیدا کرد یا حد اقل اگزوز مشابه با کاتالیزور و کم صدا باشه قیمتش چقدر هست؟

دود سفيد حتی در حد خيلی كم، هميشه علامت خوبی نمیتواند باشد و ممكن است نشاندهنده وجود مشكلی باشد. به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گاهی پیش می آید که حین رانندگی اگزوز ماشین صدایی وحشتناک می دهد که عوامل زیادی باعث به وجود آمدن این صدا می شوند.

از جمله دیگر علائم میتوان به وجود روغن یا حباب در آب رادیاتور، تغییر رنگ روغن موتور و خروج دود سفید از اگزوز اشاره کرد. اگزوز قطعهای در خودرو و دیگر وسایل نقلیه موتوردار است که دود حاصل از واکنشهای شیمیایی را که در سیلندر ایجاد میشود به خارج از خودرو انتقال میدهد.

هر چند ممکن است سوراخ ایجاد شده کم باشد و شما متوجه آن نشوید. در ابتدا، اگزوز کنونی این موتور ها مورد بررسی قرار گرفته و برای درک بهتر ساختار داخلی آن ها نمونه ای را برش زده و بر اساس آن، نقشه مهندسی اگزوز در نرم افزار solid works ترسیم شده است.

اگزوز Catback ارائه شده توسط تیم فاب اسپید، گزینه جالب و جذابی است که اگر با مجموعه ای از هدرهای تیم کوکس همراه شود، سیستم اگزوز فوق العاده ای خواهد بود.

همانطور که در بالا ذکر شد مبدل کاتالیزور از اهمیت بالایی در خودرو برخوردار است بنابراین عملکرد صحیح آن نیز مهم است. منیفولد بخشی از سیستم اگزوز است که آن را جمع میکند، بنابراین با سوراخی در آن، تمام گاز موجود در اگزوز فرار میکند.

همچنین باید فشار منفی در آن به حداقل برسد. رانندگی با نشت اگزوز به دلیل آتش سوزی احتمالی خطرناک است و دودهایی که هنگام رانندگی از آن استنشاق میشود می تواند باعث بیماری شود. صدایی گوشخراش و مانند سوت شلیک گلوله دارد.امروزه می توان با خرید یک سر اگزوز و نصب آن در انتهای اگزوز زیر سپر خودرو، به صدایی شبیه به صدای سوت رسید.این سر اگزوزها تنوع زیادی دارند و می توان از آن ها صداهای مختلفی تولید کرد.برای این که اگزوز ماشین سوت بکشد، بهتر است یک سر اگزوز خریده و آن را در انتهای اگزوز فعلی نصب نمایید.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *